mobile

MOS czy Metro? Metro czy MOS? W sobotę siatkarskie derby Warszawy

Po ubiegłotygodniowych siatkarskich derbach stolicy, w których Legia podejmowała MOS Wola przyszedł czas na kolejne spotkanie dwóch stołecznych drużyn. Tym razem w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 zmierzą się ze sobą MOS Wola i KS Metro Warszawa.

Marcin Kalicki
MOS czy Metro? Metro czy MOS? W sobotę siatkarskie derby Warszawy

Obydwie drużyny będą chciały udowodnić fakt, iż zeszłotygodniowe porażki były jedynie przypadkiem przy pracy. Gospodarze z Woli po bardzo wyrównanym spotkaniu ulegli w hali OSiR Mokotów przy ul. Niegocińskiej 2a Legii 1:3, zaś Metro przegrało nieoczekiwanie na własnym parkiecie z AZS UWM Olsztyn 2:3.

Pomimo, iż będzie to 7. kolejka rozgrywek II ligi mężczyzn zarówno MOS, jak i Metro rozegrali dotychczas po pięć spotkań. Różnica jednego meczu wynika z nieprzystąpienia do rywalizacji drużyny MUKS Huragan Wołomin. Obecnie przed rozpoczęciem kolejki siatkarze z Ursynowa zajmują piątą pozycję, a podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika szóstą. Przy sprzyjającym wyniku w spotkaniu UKS Centrum Augustów zwycięzca sobotniej potyczki na Woli może awansować nawet na 3. miejsce.

W pozostałych spotkaniach grupy 2 II ligi zagrają:

AZS UWM Olsztyn - SMS PZPS II Spała

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Legia Warszawa

UKS Centrum Augustów - BAS Białystok

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na mecz, który odbędzie się w sobotę, 16 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda