mobile
REKLAMA

„MOS Wola gra przede wszystkim dla siebie”

Już jutro kolejny mecz w rozgrywkach II ligi rozegrają siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie. W Grodzisku Mazowieckim podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika powalczą o kolejne punkty.

Marcin Kalicki
„MOS Wola gra przede wszystkim dla siebie”

Sobotnie wydarzenie zapowiada się bardzo interesująco. Od przegranego meczu rozegranego w ubiegłym roku na Woli z MOS-em grodziszczanie wygrali wszystkie kolejne spotkania. Dzięki temu walczą o drugie miejsce w ligowej tabeli pozwalające myśleć o awansie do I ligi.

Warszawianie natomiast zajmują piątą lokatę, ale stracili już możliwość włączenia się do walki o podium tegorocznych rozgrywek. Zdjęcie ciężaru i presji z siatkarzy MOS-u może wpłynąć na nich pozytywnie i po raz kolejny w tym sezonie mogą zawalczyć o pełną pulę.

– Mecz ze Spartą zapowiada się na ciężki siatkarski bój. Po złym początku aktualnie Sparta jest w bardzo dobrej dyspozycji, wygrywają wszystko za trzy punkty, dawno nie stracili seta. Mecz prawdopodobnie zdecyduje o końcowej klasyfikacji w tabeli, dlatego ucinając wszelkie spekulacje chciałbym powiedzieć, że nie interesuje nas kto zagra w turnieju o I ligę. MOS Wola gra przede wszystkim dla siebie – przekonuje Krzysztof Wójcik, szkoleniowiec wolskiego klubu.

Mecz UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrany zostanie w sobotę, 26 marca w Grodziskiej Hali Sportowej przy ul. Westfala 3a. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Zapraszamy kibiców na trybuny, aby wsparli obydwie drużyny dopingiem, a osoby, które nie mogą tego uczynić do oglądania relacji na stronie klubowej oraz czytania relacji na łamach Informatora Stolicy.

Fot. MOS Wola  

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda