mobile
REKLAMA

MOS Wola rozpoczyna rok od porażki

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie w pierwszym ligowym spotkaniu w tym roku zmierzyli się we własnej hali z Eneą KKS Kozienice. Po czterech rozegranych setach ze zwycięstwa cieszyli się goście.

Marcin Kalicki
MOS Wola rozpoczyna rok od porażki

Po niezwykle udanym grudniu, kiedy to Tramwajarze wygrali wszystkie mecze, nowy rok przyniósł przerwanie zwycięskiej passy wolskiego klubu. Podopiecznym trenera Krzysztofa Wójcika przerwa świąteczno-noworoczna nie wyszła na dobre. Zawodnicy z Woli zagrali słabszy mecz co skrzętnie wykorzystali siatkarze z Kozienic. Po dwóch wyrównanych setach zakończonych grą na przewagi, kolejne dwie partie padły łupem gości co przyniosło im wygraną i trzy punkty.

MOS Wola Tramwaje Warszawskie - Enea KKS Kozienice 1:3 (24:26, 28:26, 21:25, 18:25)

– Rzadko bywa tak, że nie funkcjonują wszystkie elementy gry, zazwyczaj jest jeden z nich. U nas niestety było tak, że nie mieliśmy mocy w polu zagrywki, dobrego przyjęcia, brakowało dokładności w grze po przyjęciu oraz czuliśmy niemoc w ataku. Kozienice nie są zespołem, który gra słabo co udowodnili w sobotę. Bardzo dobra gra blok-obrona powodowała, że mieli wiele kontr, które wykorzystywali. Tego dnia byli bardziej cierpliwi i grali lepiej. Nie ma co się specjalnie mocno skupiać na tym meczu. Musimy wymazać go z pamięci i skoncentrować się na kolejnym meczu i całym tygodniu treningowym, aby uniknąć w przyszłości sytuacji jaka miała miejsce w sobotę. Gratulacje dla chłopaków z Kozienic, tego dnia należało się im to zwycięstwo – powiedział Marcin Wojtulewicz, rozgrywający wolskiego klubu.

Wyniki pozostałych spotkań 13. kolejki II ligi:

UKS Trójka Międzyrzec Podlaski – BAS Białystok 0:3 (20:25, 20:25, 17:25)

KS Metro Warszawa – Bzura Ozorków 3:0 (25:22, 25:19, 25:17)

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – Arka Tempo Chełm 3:1 (27:29, 25:21, 25:14, 25:18)

Mecze Centrum Augustów – MMKS Lotnik Łęczyca i KS Camper Wyszków – IŁ Capital VB Stare Babice odbędą się w innych terminach.

Już w najbliższą sobotę, 15 stycznia siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie w kolejnej ligowej potyczce zmierzą się w Ozorkowie z miejscową Bzurą.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda