MOS Wola wygrywa jednodniowy turniej w Grodzisku Mazowieckim
Na ostatni przedsezonowy turniej siatkarze MOS Wola Warszawa udali się do Grodziska Mazowieckiego. Podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika pokazali się w nim z bardzo dobrej strony wygrywając zawody.
W pierwszym spotkaniu stołeczna drużyna zmierzyła się ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Po bardzo wyrównanej walce i pięciosetowym boju zwyciężyła drużyna gospodarzy. W drugim spotkaniu zawodów rozegrane zostały derby stolicy, w których to MOS Wola podejmował Legię. Podrażnieni porażką siatkarze z Rogalińskiej zagrali pewniej, a przede wszystkim skuteczniej co przyniosło oczekiwany efekt - triumf 3:1. W trzecim meczu turnieju "Wojskowi" pokonali Spartę Grodzisk Mazowiecki. Zwycięstwo legionistów spowodowało, że wszystkie trzy drużyny zanotowały po jednej wygranej. Najlepszy bilans setów miał MOS Wola i to ten zespół sięgnął po pamiątkowy puchar.
Wyniki spotkań MOS Wola:
UMKS MOS Wola Warszawa - Sparta Grodzisk Mazowiecki 2:3 (15:25, 25:19, 25:19, 21:25, 9:15)
UMKS MOS Wola Warszawa - Legia Warszawa 3:1 (26:24, 23:25, 26:24, 25:22)
MOS Wola zagrał w składzie: Kajetan Iszczuk, Wojciech Wachowicz, Paweł Borowski, Jakub Buczek, Brian Malangiewicz, Jakub Osiński, Kamil Leliwa, Kamil Kubeł, Grzegorz Pacholczak, Dominik Grot, Patryk Bujniak, Bartosz Szczygieł.
- Wygraliśmy turniej w Grodzisku, ale tak jak nie ma większego znaczenia porażka w Kozienicach tak samo nie mamy co się zbytnio ekscytować dzisiejszą wygraną. Naszym celem jest dobre wejście w ligę i wygrana na inauguracje u siebie. Te mecze pokazały, że jak trzymamy się założeń jesteśmy w stanie grać na dobrym poziomie i wygrywać. Również dziś nie mieliśmy do dyspozycji pełnego składu. Część zawodników dostała wolne i zbieramy siły na najbliższy weekend - powiedział Krzysztof Wójcik, trener MOS Wola.
Fot. MOS Wola


























![[KONKURS] Wygraj najnowszą książkę Marty Zaborowskiej - premiera 1 lipca](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/073dc21a177e593af05937574a505dc2b5bedbc6.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/d16bfc4bd199cda12e0c1c13efa6cda0711f6450.jpeg)
![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5e375e6a24da2e066ad74ba93d6511eb1239e293.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9175df796924cbc775c4c2c80f0f8a83fe3e0a0d.jpeg)















