mobile

MOS Wola zagra z Informatorem Stolicy

Miło nam poinformować, że przedłużyliśmy współpracę z drużyną MOS Wola Tramwaje Warszawskie i w kolejnym sezonie ponownie będziemy partnerem medialnym wolskiego klubu.

Marcin Kalicki
MOS Wola zagra z Informatorem Stolicy

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Dzielnicy Warszawa Wola został powołany do życia z dniem 1 stycznia 1965 roku. Po dwudziestu latach juniorki wywalczyły pierwszy złoty medal Mistrzostw Polski dla sekcji żeńskiej, zaś pierwszy raz na najwyższym stopniu podium w sekcji męskiej stanęli juniorzy w 2000 roku. XXI wiek przyniósł wysyp medali w rozgrywkach dzielnicowych, ogólnowarszawskich, wojewódzkich i ogólnopolskich. We wszystkich kategoriach wiekowych siatkarze i siatkarki MOS Wola Warszawa wywalczyli jak dotąd 43 medale Mistrzostw Polski Co pokazuje jak wielką marką w kraju jest ośrodek z Rogalińskiej.

– Cieszymy się, że kontynuujemy naszą współpracę w kolejnym sezonie. Motto naszej gazety to „Piszemy o rzeczach ważnych”. MOS Wola wygrywając turnieje, zdobywając medale Mistrzostw Mazowsza czy Mistrzostw Polski niewątpliwie przyczynia się do rozsławiania zarówno Woli, Warszawy, jak i siatkówki. Nie moglibyśmy zatem pominąć tego co dzieje się na Rogalińskiej. Mało jest mediów w całej Polsce, które piszą o siatkówce młodzieżowej. My chcemy to robić i to robimy  – przekonuje Piotr Maciejec, wydawca gazety Informator Stolicy. – MOS Wola to także drużyna seniorów, która dwukrotnie wygrywała w ostatniej dekadzie rozgrywki II ligi. Co roku zespół prowadzony przez Krzysztofa Wójcika walczył o miejsce na podium w rozgrywkach. Wierzymy, że w tym roku, już pod wodzą nowego Trenera, cele będą niezmienne. Mamy nadzieję, że będąc częścią wielkiej mosowskiej rodziny będziemy mogli przedstawiać naszym Czytelnikom wiele ciekawych informacji, o których nie usłyszą w innych mediach – zaznacza.

– Bardzo cieszymy się, że jako MOS Wola Tramwaje Warszawskie będziemy kontynuować wieloletnią współpracę z naszym partnerem medialnym. Siatkówkę seniorską na Woli czeka wiele zmian, jednak nie wyobrażamy sobie kolejnego sezonu bez Informatora Stolicy. Nasza wspólna historia trwa nieprzerwanie od 6 lat. W redakcji pracują osoby, którym podobnie jak społeczności tworzącej nasz Klub leży na sercu dobro warszawskiej siatkówki – mówi Jan Prauziński, koordynator projektu II ligi/MOS Wola Tramwaje Warszawskie. – Z optymizmem patrzymy na zbliżające się rozgrywki ligowe. Celem są nie tylko dobre wyniki, ale też rozwój młodych zawodników pod okiem Trenera Konrada Copa. Nasz Klub zawsze traktował priorytetowo wychowanie kolejnych pokoleń siatkarek i siatkarzy i osiągał niezliczoną ilość sukcesów na przestrzeni sześciu dekad. Podobną dewizę przyjęliśmy kompletując skład na sezon 2022/23 w rozgrywkach seniorskich. Stawiamy na młode pokolenie na boisku, w sztabie trenerskim oraz w gronie osób zarządzających projektem. Przyszłość przy Rogalińskiej 2 zapowiada się niezwykle ekscytująco, a naszą drogę mogą Państwo śledzić czytając artykuły redaktora Marcina Kalickiego, którego z dumą nazywamy przyjacielem MOS-u – dodaje Jan Prauziński.

Zespół MOS Wola Tramwaje Warszawskie tydzień temu rozpoczął przygotowania do rozgrywek siatkarskiej II ligi mężczyzn. Pierwsze spotkanie o punkty odbędzie się na początku października. Wcześniej zespół z Woli rozegra kilka gier towarzyskich.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda