mobile
REKLAMA

Na Bemowie wybiorą Miss Polski

W sobotę 25 lipca o 20:00, w Amfiteatrze przy ul. Raginisa 1 będzie miało miejsce bardzo wyjątkowe wydarzenie - Gala Finałowa III edycji Miss Polski na Wózku.

TAGI
Na Bemowie wybiorą Miss Polski

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja „Jedyna Taka”, działająca na rzecz zmiany wizerunku w społeczeństwie osób z niepełnosprawnością, zwłaszcza kobiet. W tę misje wpisują się również Wybory Miss Polski na Wózku. Organizatorzy konkursu chcą pokazać, że każda kobieta może poczuć się piękną, a niepełnosprawność nie powinna stanowić ograniczenia w realizacji marzeń.


Dwanaście finalistek, które wezmą udział w sobotniej Gali, zostało wybranych w trwającym miesiąc głosowaniu internetowym. Zadaniem wyłonionych kandydatek z całej Polski będzie ukazanie nie tylko wdzięku i urody, ale także piękna duszy. Jak zdradzają organizatorzy, podczas gali zaprezentowana specjalna choreografia w wykonaniu finalistek. Każda z uczestniczek odpowie także na specjalnie przygotowane pytania. 


Wybory Miss Polski na Wózku uświetnią występy gwiazd: Artura Chamskiego – związanego z Teatrem Buffo, oraz Marka Kaliszuka – aktora i wokalisty, a całą Galę poprowadzi Conrado Moreno. Główną atrakcją towarzyszącą będzie natomiast koncert znanego duetu: Donatan i Cleo.


Współorganizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Bemowskie Centrum Kultury art. Bem i Stołeczna Estrada. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych – Jarosław Duda, Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik.


Wstęp na galę jest wolny a na kanale youtube Fundacji „Jedyna Taka” będzie możliwość obejrzenia transmisji na żywo.

Brunon Podlacha

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda