mobile
REKLAMA

Na Wolę przyjadą puchary siatkarskiej reprezentacji Polski!

W sobotę bardzo ważny mecz rozegrają siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie. W hicie kolejki zmierzą się z Necko Augustów. To nie jedyna atrakcja przygotowana na to wydarzenie. Na Rogalińską zawitają puchary zdobyte przez seniorską reprezentację Polski.

Marcin Kalicki
Na Wolę przyjadą puchary siatkarskiej reprezentacji Polski!

Spotkanie 7. kolejki II ligi mężczyzn pomiędzy zespołami MOS Wola Tramwaje Warszawskie i Necko Augustów będzie emocjonujące z kilku powodów. Przede wszystkich obydwie drużyny znajdują się w czołówce ligowej tabeli i walczą o jedno z czterech miejsc uprawniających do walki w play-off. Nie bez znaczenia jest także fakt, że w zespole gości występują obecnie zawodnicy dobrze znani przy Rogalińskiej 2: Kacper Żółtański, Jakub Sutryk i Jakub Cholewiński.

Ten tydzień ciężko przepracowaliśmy, aby to zaowocowało w sobotnim mecz z Augustowem. Wiemy, że ten mecz nie będzie łatwy, ale mamy nadzieję, że pokażemy się z jak najlepszej strony i zagramy swoją najlepszą siatkówkę, by zapisać kolejne zwycięstwo do tabeli. Zapraszamy wszystkich kibiców na Rogalińską 2 – zachęca Kacper Roszkowski, przyjmujący wolskiego klubu.

Poza emocjami boiskowymi na kibiców siatkówki czeka prawdziwa atrakcja. Podczas całego spotkania, w wolskiej hali wystawione będą okazałe trofea zdobyte przez reprezentację Polski siatkarzy w bieżącym sezonie. Każdy będzie miał możliwość podziwiać z bliska i zrobić sobie zdjęcie z pucharem za zwycięstwo w Lidze Narodów oraz olbrzymi puchar Mistrzostw Europy.

Wartym uwagi jest fakt, że na co dzień puchary zdeponowane są w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej i opuszczają go tylko na specjalne okazje. Taką okazją okazał się mecz wolskich siatkarzy z rewelacją tegorocznych rozgrywek – drużyną z Augustowa. To jednak nie koniec atrakcji związanych z prezentacją pucharów. Gospodarz meczu przeprowadzi konkurs wśród wszystkich kibiców, którzy zrobią sobie zdjęcie z pucharami, udostępnią je w mediach społecznościowych i oznaczą profil drugoligowej drużyny MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Do wygrania jest wiele gadżetów reprezentacji Polski siatkarzy i siatkarek. 

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – Necko Augustów rozegrany zostanie w sobotę, 11 listopada w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:30.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda