mobile
REKLAMA

Napad na kobietę! Tym razem na Pradze

Nie minął tydzień od brutalnego gwałtu, do jakiego doszło w Śródmieściu, a tym razem na Pradze Północ doszło do napadu na kobietę. W tej sytuacji napadnięta kobieta może mówić o dużym szczęściu, bo w pobliżu przejeżdżali strażnicy miejscy

 

NKK
Napad na kobietę! Tym razem na Pradze

Pod koniec ubiegłego tygodnia w samo południe na Pradze Północ, jak wskazuje Straż Miejska na jednej z centralnych ulic dzielnicy – u zbiegu ul. Targowej i Okrzei- doszło do napadu na kobietę.

Sytuację zauważyli przejeżdżający w tamtej okolicy Strażnicy Miejscy. Mężczyzna szarpał młodą kobietę. Funkcjonariusze od razu podjęli interwencję. Jak miała wskazać 30-latka, została uderzona przez mężczyznę i obrzucona wulgarnymi wyzwiskami.

- Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, znieważył strażników i próbował się oddalić z miejsca zdarzenia, mimo wydawanych mu poleceń. Funkcjonariusze wezwali wsparcie. Z udziałem drugiego patrolu mężczyzna został ujęty i obezwładniony – relacjonuje Straż Miejska.

Jak się okazało mężczyzna oprócz swoich dokumentów miał przy sobie cudze dokumenty i nie chciał powiedzieć skąd je ma. Mężczyzna po zbadaniu alkomatem miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

fot. pixbay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda