mobile
REKLAMA

„Nie nastawiamy się na fajerwerki, a na dobrą, stabilną i jakościową grę”

W niedzielne popołudnie siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem stołeczny klub zmierzy się w meczu wyjazdowym z KS Błonie.

Marcin Kalicki
„Nie nastawiamy się na fajerwerki, a na dobrą, stabilną i jakościową grę”

Podopieczni trenera Szymona Szlendaka dobrze rozpoczęli sezon 2023/2024. Po porażce w pierwszej kolejce z faworytem rozgrywek – UKS Spartą Grodzisk Mazowiecki, w dwóch kolejnych meczach pewnie pokonali rywali z Ostrołęki i Kobyłki. Warszawianie nie zamierzają poprzestać na tych wygranych i chcą kontynuować zwycięską passę.

Gospodarze niedzielnego spotkania – siatkarze KS Błonie – mają za sobą dotychczas dwa mecze. Pojedynek pierwszej kolejki z Necko Augustów został przełożony na 15 listopada, dlatego w Błoniu rozpoczęto sezon tydzień później. Po porażkach z Camperem Wyszków (1:3) i KS Metro Family Warszawa (2:3) z jednym punktem na koncie zajmują dziesiątą lokatę w ligowej tabeli.

Mecz w Błoniu chcemy zagrać jak każdy inny, czyli zrobić wszytko żeby go wygrać. Jestem pewien, że będziemy zmotywowani i rozpędzeni po ostatnich meczach. Nie znamy tego przeciwnika, jest on nowy w naszej lidze, więc trzeba będzie postawić na sprawdzone rozwiązania. Na pewno nasz sztab postara się z ostatnich dwóch kolejek wyciągnąć jak najwięcej szczegółów i prawidłowości w ich grze. Jednak nie nastawiamy się na fajerwerki, a na dobrą, stabilną i jakościową grę – mówi Ignacy Skrzydło, środkowy wolskiego klubu.

Mecz KS Błonie – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrany zostanie w niedzielę, 22 października. Spotkanie w Centrum Sportu w Błoniu przy ul. Grodziskiej 1 rozpocznie się o godz. 16:00.  

Fot. Marcin Szymczyk/MOS Wola Tramwaje Warszawskie

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda