mobile
REKLAMA

Nielegalnie składowali niebezpieczne odpady i leki

12650 litrów, taką łączną pojemność miały kartony, beczki i worki, w których na Ochocie składowano nielegalne leki i suplementy oraz substancje niebezpieczne. Policja ws. zatrzymała trzech mężczyzn. Na miejscu pracowali strażacy w specjalistycznych kombinezonach ochrony chemicznej

NKK
Nielegalnie składowali  niebezpieczne odpady i leki

Walka z nielegalnymi wysypiskami i miejscami, w których nielegalnie składowane są substancje niebezpieczne wciąż trwa. W ostatnich dniach takie miejsce zostało odkryte na Ochocie.

Jak relacjonuje stołeczna policja w miejscu, w którym oficjalnie recyklingowano m.in. odpady plastikowe, styropiany składowano w kartonach, beczkach i workach – ampułki leków, fiolki suplementów diety oraz blistry z tabletkami niewiadomego pochodzenia, które opisane były cyrlicą.

Nielegalne składowisko wykryli policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją z Komendy Rejonowej na Ochocie razem z inspektorami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie.

W sprawie zostali zatrzymani trzej mężczyźni, którzy usłyszeli zarzuty  związane z przechowywaniem odpadów wbrew przepisom. Sąd orzekł dozór policyjnych dla zatrzymanych mężczyzn.

fot. policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda