mobile
REKLAMA

Nocna podróż na cmentarz aby odpocząć

Przed godziną 3 w nocy przyjechał pod cmentarz w Radości. Twierdził, że zrobił to „by odpocząć”. W bagażniku auta miał kwiaty. Jego tłumaczenia były tak niespójne i nielogiczne, że strażnicy wezwali policję

Informacja prasowa
Nocna podróż na cmentarz aby odpocząć

Około godziny 3 w nocy 31 października biorący udział w akcji „Hiena” strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego podjechali pod cmentarz przy ulicy Izbickiej, by przejąć posterunek po innym patrolu.

Zainteresowanie funkcjonariuszy wzbudził zaparkowany przy cmentarnym murze samochód. Obok auta nerwowo kręcił się jakiś mężczyzna.

Strażnicy podjęli interwencję i zapytali, co robi w tym miejscu o tak później porze. Kierowca auta odparł, że wraca „z giełdy przy ulicy Barskiej” i postanowił odpocząć. 33-latek był mieszkańcem gminy Garwolin.

Jego tłumaczenia zastanowiły funkcjonariuszy, ponieważ na Barskiej nie ma giełdy, a okolice cmentarza nie leżą na trasie, którą według tłumaczeń miał pokonać kierowca. Na dodatek nie umiał wytłumaczyć jaką trasę pokonał z rzekomej giełdy.

Podczas kontroli auta w jego bagażniku strażnicy ujawnili kwiaty doniczkowe. Nie były one jednak opakowane w sposób, w jaki sprzedaje się je na giełdzie.

Mężczyzna nie potrafił też odpowiedzieć, jakiego koloru kwiaty „kupił”. Jego tłumaczenia stawały się coraz mniej wiarygodne, ale ostatecznie pogrążyło go pytanie o dokumenty samochodu. Okazało się bowiem, że mężczyzna nie posiadał dowodu rejestracyjnego auta, nie umiał nawet podać przybliżonej daty jego zakupu.

W tej sytuacji strażnicy miejscy wezwali na miejsce interwencji patrol policji, któremu przekazali mężczyznę.

fot.Straż Miejska/Wikipedia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda