Normalsi wracają do Potoku
Już 27 kwietnia w warszawskim klubie Potok zagra ponownie zespół Normalsi. Fani mocniejszego, ale przy tym bardzo ambitnego grania, połączonego z niezwykłością tekstów piosenek doskonale odnajdą się podczas sobotniego koncertu.
Normalsi to grupa powstała w 1999 roku w Łodzi.
Debiut płytowy Normalsów to album „Soliloquium” , wydany w 2005 r. „Dekalog czyli Piekło Muzykantów”, wydany rok później, okazał się sukcesem artystycznym. W roku 2007 kuratorzy oświaty nagrodzili płytą Normalsów najlepszych maturzystów w kraju.
Ostatni album „Pokój z widokiem na wojnę” miał premierę w 2011 roku. Obecnie przygotowywana jest nowa płyta.
„Twórczość Normalsów intryguje – napisał miesięcznik- muzycznie osadzona w grunge`u, tekstowo dość poetycka, z konceptualnym zarysem poszczególnych albumów” - napisał miesięcznik „Teraz Rock”.
Podczas koncertu muzycy zaprezentują piosenki ze swoich trzech płyt, oraz nowe utwory zwiastujące wydanie najnowszego krążka.
Supportować Normalsów będzie zespół Bloody Mess.
Zespół Normalsi tworzą:
Piotr "Chypis" Pachulski - wokal, gitary
Przemek Wyrwas - gitara basowa
Michał Usdrowski - perkusja
Ceny biletów:
w przedsprzedaży - 25PLN
w dniu koncertu - 35PLN
Miejsce: Klub Potok
Godz: 20:00 (otwarcie bram o 18:00)


























![[KONKURS] Wygraj najnowszą książkę Marty Zaborowskiej - premiera 1 lipca](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/073dc21a177e593af05937574a505dc2b5bedbc6.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/d16bfc4bd199cda12e0c1c13efa6cda0711f6450.jpeg)
![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5e375e6a24da2e066ad74ba93d6511eb1239e293.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9175df796924cbc775c4c2c80f0f8a83fe3e0a0d.jpeg)















