mobile
REKLAMA

Okradli pracodawcę aby wyrównać sobie różnicę w wypłaconej przez niego pensji

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież z włamaniem. Policjanci odzyskali także większość utraconych elektronarzędzi. Za ten czyn mężczyznom grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

informacja prasowa
Okradli pracodawcę aby wyrównać sobie różnicę w wypłaconej przez niego pensji

Do przestępstwa doszło pod koniec ubiegłego roku. Nieznani jeszcze wtedy sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego przy ulicy Tamka, gdzie wykonywali prace budowlane. Z pomieszczenia skradziono elektronarzędzia oraz inne drobne przedmioty o łącznej wartości ponad 6000 złotych.

Jak tylko właściciel firmy zorientował się, że został okradziony złożył zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Sprawą zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. To ich zaangażowanie w wyjaśnienie tego, kto jest sprawcą włamania, bardzo szybko przyniosło oczekiwane rezultaty.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo i odzyskali większość skradzionego sprzętu, który sprawcy sprzedali w dwóch lombardach. 53-latek i jego 38-etni kompan usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem, do których się przyznali. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ.

fot. kmp śródmieście

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda