mobile
REKLAMA

Orkiestra Księżniczek w Teatrze Scena Relax w Warszawie!

16 lutego 2024 roku to data, którą wszyscy miłośnicy muzyki powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach. W Teatrze Scena Relax w Warszawie odbędzie się premierowy Noworoczny Koncert Wiedeński 3 z udziałem pierwszej na świecie Orkiestry Księżniczek

Anna Teodorowicz
Orkiestra Księżniczek w Teatrze Scena Relax w Warszawie!

W ramach tego wydarzenia, można spodziewać się niesamowitej oprawy artystycznej, która obejmie znakomitych solistów, wspaniałe kreacje wokalne, międzynarodowy balet oraz projekcje multimedialne. Jednak najważniejszym elementem tego spektaklu jest bez wątpienia sama Orkiestra Księżniczek, która debiutuje na światowej scenie muzycznej.

Trzecia odsłona bestselleru na polskiej scenie muzycznej

Noworoczny Koncert Wiedeński 3 to trzecia odsłona niezwykłego wydarzenia, które zdobyło serca polskich melomanów. Tym razem publiczność będzie miała okazję cieszyć się wykonaniem najpiękniejszych wiedeńskich melodii oraz największych światowych przebojów. Koncert, pełen uroku i magii, będzie dostępny dla widzów w całym kraju w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej.

Największe przeboje i niespodzianki z całego świata

Program Noworocznego Koncertu Wiedeńskiego 3 obejmie największe, ponadczasowe przeboje, nieśmiertelne arie i duety, a także znane walce i polki Johanna Straussa. W repertuarze nie zabraknie również największych przebojów wiedeńskiej operetki oraz licznych muzycznych niespodzianek z różnych zakątków świata. Publiczność może oczekiwać także na muzyczne żarty i skecze, które dodadzą temu wieczorowi nutki humoru.

Muzyka łączy pokolenia i nie zna granic

Noworoczny Koncert Wiedeński 3 to połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów Orkiestry Księżniczek.

Na scenie pojawią się utalentowani artyści takie jak Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Sylwia Frączek, Agnieszka Grabowska, Sławomir Naborczyk, Aleksander Kruczek, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk i Maciej Gogołkiewicz. Całość poddana będzie regie Klaudyny i Jędrzeja Tomczyk, którzy zadbają o niezapomniane wrażenia z koncertu.

Bilety dostępne w wybranych punktach w Warszawie oraz online

Bilety na to wydarzenie można nabyć w wybranych punktach w Warszawie, takich jak Sklep Muzyczny Riff, Księgarnia Książnica i Księgarnia PWN. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu biletów online poprzez oficjalną stronę internetową: TomczykArt.pl.

Produkcją i reżyserią zajmują się sami twórcy, Klaudyna i Jędrzej Tomczyk, a całość przygotowuje i wykonuje Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne obiecuje niezapomniany wieczór pełen magii, muzyki i artystycznej pasji. 

Nie przegapcie tej wyjątkowej premiery i już teraz zarezerwujcie sobie miejsce na jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych roku!

fot.TOMCZYK ART

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda