mobile
REKLAMA

Osiemnastka coraz bliżej? Najwyższa pora wybrać prezent doskonały

Jak wybrać prezent na 18. urodziny dla chłopaka? Wbrew pozorom znalezienie dobrej odpowiedzi na to pytanie wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się z początku wydawać. Kiedy bowiem przychodzi co do czego, okazuje się najczęściej, że pomysł wcale nie jest tak innowacyjny ani zaskakujący, jak by się chciało. Co więc zrobić w takiej sytuacji?

Artykuł sponsorowany
Osiemnastka coraz bliżej? Najwyższa pora wybrać prezent doskonały

Najlepiej będzie sięgnąć po prezent personalizowany, czyli taki, na którym umieścić można własne napisy, a w niektórych przypadkach – jeśli tylko projekt na to pozwala – również zdjęcia. To bardzo prosta w gruncie rzeczy metoda, pozwalająca uzyskać doskonałe efekty. Jeśli komuś marzy się podarunek inny niż wszystkie, to właśnie najlepszy na to sposób. Personalizując wybrany przedmiot, można pozwolić sobie na naprawdę dużą dowolność. Nigdzie nie jest przecież powiedziane, że prezent musi być albo w 100% poważny albo w 100% humorystyczny. Można śmiało wyważyć proporcje, uzyskując tym samym coś naprawdę niezwykłego.

W przypadku prezentów na takie właśnie wyjątkowe okoliczności jak osiemnaste urodziny, najczęściej chciałoby się, aby pozostały one na dłużej – w roli pamiątki. Oznacza to, że nie mogą być przesadnie uniwersalne ani jakkolwiek zwyczajne. Jeśli zatem chodzi o tzw. coś więcej, personalizacja będzie w sam raz. Spójrzmy zresztą na przykłady.

Personalizowany prezent na 18. urodziny dla chłopaka

Czy poduszka jest czymś nietypowym albo zaskakującym? Najczęściej nie – w każdym domu znaleźć można co najmniej kilka poduszek o różnym zastosowaniu. Można wykorzystać je w celach praktycznych, podkładając pod głowę do snu, można także zrobić dobry użytek z ich walorów dekoracyjnych. Jak jednak sprawić, aby poduszka stała się dobrym prezentem? Poduszka TWOJA TWARZ idealnie to obrazuje. Można umieścić na niej zdjęcie twarzy osoby, którą planuje się obdarować. Zaskoczenie gwarantowane – a im bardziej zabawna fotografia, tym ciekawszy efekt końcowy.

Inną propozycję – równie udana i osobistą – stanowi plakat ze zdjęciami PREZENT NA URODZINY. Na oprawionym w czarną ramkę i gotowym do powieszenia plakacie znalazło się miejsce na kilkanaście zdjęć – zdjęć, które można dowolnie wybrać i zaaranżować. Skoro ma to być prezent na 18. urodziny dla chłopaka, na pewno dobrze sprawdzą się fotografie z dzieciństwa, z różnych etapów młodości. Zdjęcia rodzinne, fotografie ze znajomymi, a także różne inne ujęcia, mające dla obdarowanego szczególne czy też sentymentalne znaczenie. Jak zatem widać, stworzenie efektownej i pamiątkowej dekoracji wcale nie jest takie trudne.

Podobnie rzecz ma się z wyborem prezentów – nie tylko zresztą na osiemnaste urodziny, ale także na różne inne okazje. Najważniejsze jest oryginalne podejście. Warto przynajmniej od czasu do czasu sięgnąć po coś innego, zaskoczyć nieszablonowym myśleniem. To sposób na to, aby wyróżnić swój upominek na tle pozostałych. To także sposób na to, by zyskać pewność, że pozostanie on z obdarowanym jako pamiątka.

A jeśli szukasz właśnie najlepszych pomysłów na prezent na 18. urodziny dla chłopaka, zajrzyj już dziś na Crazyshop.pl i skorzystaj z niewyczerpanego źródła inspiracji!

fot.materiał prasowy

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda