mobile
REKLAMA

Ostatki na „Rogalu”. Lechia rywalem „Tramwajarzy”

W ostatni weekend siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie ulegli zawodnikom SMS PZPS Spała. Przed stołeczną drużyną ostatni mecz sezonu 2023/2024, który rozegrają we własnej hali.

Marcin Kalicki
Ostatki na „Rogalu”. Lechia rywalem „Tramwajarzy”

Do Spały warszawianie pojechali z myślą o zagraniu dobrego, ciekawego spotkania. Trener Szymon Szlendak chciał dać w nim szansę gry przede wszystkim młodszym zawodnikom np. Bruno Bukowskiemu, Adamowi Rajcheltowi czy Ignacemu Skrzydło. Tymczasem rywale ze Spały, w meczu który i tak już nie zmieni układu tabeli, wystawili mocny, pierwszoligowy skład. „Tramwajarze” dwoili się i troili, ale tym razem nie byli w stanie przeciwstawić się siatkarzom ze „spalskich lasów”. Na wyróżnienie na pewno zasłużył zdobywca czternastu punktów – Adam Rajchelt. Zawodnik MOS-u w meczu z trudnym rywalem miał 62% skuteczności w ataku.

Sobotni mecz w Spale nie poszedł po naszej myśli, było dużo błędów własnych oraz brak koncentracji od samego początku. Jednak cieszy nas fakt, że mogliśmy zagrać z drużyną, która na co dzień gra w pierwszej lidze. Chłopaki ze „spalskich lasów” pokazali wysoki poziom swoich umiejętności i to oni dopisują trzy punkty do tabeli. Serdecznie zapraszamy kibiców na ostatni, sobotni mecz sezonu z Lechią Tomaszów na „Rogalu” – zachęca Adam Rajchelt.

SMS PZPS II Spała – MOS Wola Tramwaje Warszawskie 3:0 (25:17, 25:18, 25:18)

Składy:

SMS: Jakub Kiedos, Stanisław Dróżdż, Artur Becker, Wiktor Gołębiowski, Miłosz Kotela, Igor Rybak, Mateusz Jańczyk, Adam Potempa, Kamil Urbańczyk, Bartosz Hoffmann, Oskar Kukie, Jakub Serewis.

MOS Wola: Dawid Bulira, Marcin Wojtulewicz, Grzegorz Pacholczak, Piotr Skałbania, Jaromir Orlicz, Ignacy Skrzydło, Paweł Kuliński, Szymon Świniarski, Bruno Bukowski, Adam Antoński, Adam Rajchelt.

Ostatni mecz w sezonie 2023/2024 zawodnicy MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrają w sobotę, 23 września w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. Rywalem wolskich siatkarzy będzie drugi zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki. Początek spotkania o godz. 16:00. Już dziś zapraszamy na to spotkanie.

/Marcin Kalicki/

Fot. MOS Wola/Ana Okolus Fotografia 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda