mobile
REKLAMA

Ostatni mecz sezonu. Wszyscy na Rogala!

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie w najbliższą sobotę, 9 kwietnia rozegrają ostatnie spotkanie w sezonie 2021/2022. Przeciwnikiem stołecznej drużyny będzie UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski.

Marcin Kalicki
Ostatni mecz sezonu. Wszyscy na Rogala!

Podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika zajmują obecnie piąte miejsce w rozgrywkach II ligi z przewagą dwóch punktów nad szóstą Eneą KKS Kozienice. Jeśli chcą być pewni utrzymania tej lokaty muszą w sobotnim meczu zdobyć przynajmniej jeden punkt. Ale ambitna drużyna z Woli nie zadowoli się tym wynikiem.

– Na pewno cała drużyna ma zamiar dać z siebie wszystko żeby zakończyć ten sezon w najlepszych humorach. Myślę, że osoby, które przyjdą na mecz nie zawiodą się i będą mogły zobaczyć bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu – mówi Tymon Tomaszewski, siatkarze MOS Wola. – Ostatni mecz w sezonie chcemy zakończyć wygraną. Postaramy się, aby było to efektowne zwycięstwo, więc zapraszamy wszystkich kibiców na Rogalińską – zachęca środkowy wolskiego klubu Adam Antoński.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski rozpocznie się w sobotę, 9 kwietnia o godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki, aby wsparli wolską drużynę z trybun hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda