mobile
REKLAMA

Ostatni tydzień trwania XXI WARSAW JEWISH FILM FESTIVAL

Obecna edycja WARSAW JEWISH FILM FESTIVAL - KAMERA DAWIDA dobiega końca. Ostatnia szansa na obejrzenie filmów o tematyce żydowskiej 

Klaudia Kwasek
Ostatni tydzień trwania XXI WARSAW JEWISH FILM FESTIVAL

23 pażdziernika ruszyła XXI edycja WARSAW JEWISH FILM FESTIVAL - "KAMERA DAWIDA". Uroczysta gala otwarcia odybyła się w Muzeum Warszawskich Żydów Polskich POLIN, a samo wydarzenie uświetniała premiera filmu "GOLDA" w reż. Guy'a Nattiva. Event cieszył się dużą popularnością, ponieważ bilety wyprzedały się już we wrześniu.

Ta edycja festiwalu została zaplanowana w formie hybrydowej. Od 23 do 29 października można było wykupić bilety na stacjonarną projekcję filmów w trzech miejscach: w Muzeum POLIN, w Kinie Muranów oraz w kinie Kinogram w Fabryce Norblina. Przez te siedem dni zostało wyświetlonych ponad 30 najnowszych produkcji o tematyce żydowskiej. Natomiast już 1 listopada otworzyła się możliwość obejrzenia pokazów filmowych online na platformie vod.warszawa.pl - bez wychodzenia z domu i w całej Polsce.

Niestety sam festiwal powoli dobiega końca, więc warto wykorzystać jeszcze te kilka dni na zapoznanie się z udostępnioną bazą filmów. Dla wszystkich fanów filmów o tematyce żydowskiej na pewno będzie to wielka gratka, tym bardziej, że filmy można obejrzeć za niewielkim kosztem.

fot.Facebook/Warsaw Jewish Film Festival

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda