mobile
REKLAMA

Ostatnie prace na rondzie Sedlaczka

Kompleksowa modernizacja ronda Sedlaczka i wiaduktów Trasy Łazienkowskiej przy parku Agrykola dobiega końca 

Informacja prasowa
Ostatnie prace na rondzie Sedlaczka

Przebudowa ronda Sedlaczka jest częścią inwestycji polegającej na modernizacji wiaduktów Trasy Łazienkowskiej przy parku Agrykola. Termin zakończenia wszystkich prac związanych z jej realizacją mija w marcu 2024 r., ale nowo wybudowane wiadukty są już otwarte i mogą z nich korzystać kierowcy, a po północnej stronie także piesi i rowerzyści. Na Trasie Łazienkowskiej trwa likwidacja przejazdów, które w trakcie remontu umożliwiały organizację ruchu w obydwu kierunkach po jednej stronie drogi. Związane z tym prace wymagały zamknięcia wewnętrznych pasów ruchu i potrwają do 10 grudnia.

Część pieszo-rowerowa po stronie południowej wiaduktów będzie gotowa do marca 2024 r. Do tego czasu zakończą się także wszystkie pozostałe prace, w tym m.in. wykonywanie nawierzchni żywicznych na elementach wiaduktu południowego, budowa schodów w rejonie skarpy warszawskiej i drogi rowerowej w parku Ujazdowskim.

Inwestorem przebudowy wiaduktów Trasy Łazienkowskiej przy Agrykoli jest Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta, wykonawcą firma SKANSKA. Koszt inwestycji to około 90,5 mln zł.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: infoulice.um.warszawa.pl oraz facebook.com/infoulice. Komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego dostępne są na stronie: wtp.waw.pl. Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa i w aplikacji 19115 można zamówić bezpłatną usługę powiadomienia o planowanych utrudnieniach w ruchu i zmianach w komunikacji.

fot.UMW

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda