mobile
REKLAMA

Oszust „policjant” złapany w Wawrze

Wawerscy policjanci udaremnili kolejne oszustwo metodą "na policjanta". Tym razem pomogli trzeźwo myślący pracownicy jednego z banków.

Informator Stolicy, Informacja Prasowa KSP
Oszust „policjant” złapany w Wawrze

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, funkcjonariusze VII Komendy Rejonowej Policji, udaremnili próbę dokonania oszustwa metodą "na policjanta". Wszystko dzięki zdrowej postawie pracowników jednego z banków. To właśnie oni zareagowali w porę i widząc w swojej placówce starszą kobietę, chcącą wypłacić 50 tysięcy złotych, zawiadomili policję. Według komunikatu Komendy: "Wszystkie okoliczności towarzyszące wskazywały na to, że ktoś chce klientkę banku oszukać."

Policjanci natychmiast zareagowali na zgłoszenie. Na podstawie działań śledczych w pobliżu banku namierzono podejrzanego o próbę wyłudzenia pieniędzy. Trop policjantów okazał się strzałem w dziesiątkę, dzięki niemu zatrzymano jednego z oszustów. 27-letni Artur K. nie zdążył uciec. Podejrzany nie potrafił sensownie odpowiedzieć na zadawane mu przez funkcjonariuszy pytania. Ponadto znaleziono przy nim dwa telefony komórkowe. Mężczyzna usłyszał już w prokuraturze zarzut o próbę usiłowania oszustwa.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda