mobile
REKLAMA

Otwarte niektóre obiekty sportowe

Od 12 lutego 2021 r. zniesione są rządowe ograniczenia w korzystaniu z pływalni, obiektów na świeżym powietrzu oraz kortów tenisowych przez klientów indywidualnych oraz podmioty zorganizowane. Warszawiacy będą mogli korzystać z większości z nich.

inf. prasowa
Otwarte niektóre obiekty sportowe

Większość największych ośrodków, takich jak pływalnia i zespół saun w Ośrodku Inflancka, korty tenisowe przy ul. Myśliwieckiej czy stok narciarsko-snowboardowy w Ośrodku Szczęśliwice funkcjonują już od 12 lutego.

 

Mieszkańcy mogą korzystać również ze ślizgawki na terenie OSiR Łabiszyńska.

 

- W piątek, 12 lutego w godzinach popołudniowych zostało opublikowane rozporządzenie Rady Ministrów, z którego wynika, że m.st. Warszawa może „odmrozić" sporą część warszawskich obiektów sportowych. Ze względów technicznych, niektóre obiekty będą otwierane sukcesywnie od poniedziałku, 15 lutego. Całą ofertą znajdą państwo na stronach poszczególnych placówek. Jednak nauczeni doświadczeniem ostatnich miesięcy, że podobne rozporządzenia były zmieniane wielokrotnie (nawet następnego dnia po opublikowaniu), uczulam, że mogą być wprowadzane zmiany – powiedziała Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

 

Ze względów technicznych od poniedziałku, 15 lutego otworzyły się m.in. lodowisko (tzw. ślizgawka publiczna) w Ośrodku Stegny, korty tenisowe i sauna w Ośrodku Solec (hala sportowa oraz sale do squasha i tenisa stołowego pozostaną dostępne wyłącznie dla osób/podmiotów uprawnionych) oraz pływalnia w Ośrodku Rozbrat.

 

Prosimy o przestrzeganie wdrożonych wcześniej w miejskich obiektach sportowych zasad reżimu sanitarnego.

 

Obiekty sportowe decyzją rządu mogą być otwarte warunkowo do 28 lutego. Od marca br. zakres dostępnych usług może ulec zmianie.

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych obiektów sportowych znajdują się na podstronach Ośrodków.

 

 

 

 

Źródło: UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda