Pewna wygrana siatkarzy z Woli

Drużyna MOS Wola Tramwaje Warszawskie nie miała problemów z pokonaniem kolejnego rywala w rozgrywkach II ligi mężczyzn. Siatkarze stołecznego klubu tym razem w trzech setach rozprawili się z IŁ Capital VC Stare Babice.

Pierwsza partia to perfekcyjna gra podopiecznych trenera Krzysztofa Wójcika, którzy pozwolili rywalom na zdobycie zaledwie czternastu punktów. Wynik ten nieco rozprężył wolski zespół. Wyrównana gra w drugim secie nie trwała jednak długo. Warszawianie w drugiej połowie seta pokazali, że będą walczyć o pełną pulę punktów. Bardzo dobra gra pozwoliła na spokojne dokończenie tej partii. Trzecia odsłona spotkania ponownie była pod kontrolą MOS Wola. Zespół z Warszawy wygrał mecz 3:0 i zrewanżował się tym samym za porażkę w pierwszym meczu tych drużyn.

MOS Wola Tramwaje Warszawskie – IŁ Capital VC Stare Babice 3:0 (25:14, 25:21, 25:22)

– Cieszymy się z trzech punktów i udanego rewanżu za ten niefortunny mecz w Wołominie. Bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie i mieliśmy je praktycznie cały czas pod kontrolą. Wszyscy zagrali za wysokim równym poziomie. Możemy teraz w spokoju przygotowywać się do kolejnych spotkań. Oby zdrowie pozwalało na rozegranie wszystkich kolejnych spotkań zgodnie z terminarzem – mówi Krzysztof Wójcik, trener stołecznego zespołu.

Po czternastu rozegranych meczach siatkarze z Woli z dwudziestoma siedmioma punktami zajmują piąte miejsce, tracąc do drugiej lokaty zaledwie pięć oczek. Kolejne spotkanie MOS Wola zagra dopiero w lutym. Zaplanowane na 29 stycznia spotkanie z UKS Spartą Grodzisk Mazowiecki zostało przełożone.