mobile

Pewne zwycięstwo RKS Okęcia

W sobotnie przedpołudnie na stadionie przy ul. Radarowej zmierzyły się ze sobą ekipy RKS Okęcie Warszawa i LKS Tura Jaktorów. Zajmujący trzecią pozycję w rozgrywkach A Klasy warszawianie pewnie pokonali nieoczekiwanie dość dobrze spisującą się wiosną drużynę z Jaktorowa 3:1.

Marcin Kalicki
TAGI
Pewne zwycięstwo RKS Okęcia

W pierwszej połowie piłka do siatki wpadła tylko jeden raz. W 26 minucie niefortunnie interweniował we własnym polu karnym Marcin Czarnowski pokonując swojego bramkarze. Drugie czterdzieści pięć minut przyniosło więcej emocji, ale również więcej goli. Nieoczekiwanie na początku drugiej połowy do remisu doprowadzili piłkarze z Jaktorowa. Rzut wolny z dwudziestu dwóch metrów wykorzystał Michał Hilcher. Okęcie na prowadzenie wyszło w 68 minucie, kiedy to sytuację sam na sam z bramkarzem gości wykorzystał Jerzy Fiszer. Ten sam piłkarz już w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania.

RKS Okęcie Warszawa – LKS Tur Jaktorów 3:1 (1:0)

Bramki: Marcin Czarnowski (26 – sam.), Jerzy Fiszer (68, 90+1) – Michał Hilcher (52)

Okęcie wystąpiło w tym spotkaniu w składzie: Bartłomiej Klimek, Krystian Smokowski, Piotr Łuczyk, Marcin Romanowicz, Damian Smokowski, Artur Bartosiński (57 – Artur Kochanowski), Patryk Marek (72 – Damian Koński), Łukasz Dziewicki, Jerzy Fiszer, Rafał Gajowniczek (57 – Paweł Błociszewski)

Zapraszamy na fotorelację ze spotkania.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko