mobile
REKLAMA

Po sąsiedzku - wszystkie usługi w jednym miejscu

Jak często bywa że chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym, załatwić potrzebne sprawy a przy okazji oddać się przyjemnościom lub umówić z przyjaciółmi. Już niedługo nie będziemy musieli w tym celu jechać do odległych galerii handlowych. Wszystko będzie dostępne w zasięgu ręki – w Natpoll Business Center znajdującym się przy ul. Migdałowej 4.

TAGI
Po sąsiedzku - wszystkie usługi w jednym miejscu

Artykuł Sponsorowany

Centrum Natpoll to więcej niż zwykły biurowiec. Asortyment sklepów i usług w nowo otwartym pasażu handlowym zostanie tak dobrany, aby jak najlepiej odpowiadać potrzebom mieszkańców. W budynku przy Migdałowej znajdziemy już niedługo szeroki wachlarz usług i instytucji pod jednym dachem, co zwłaszcza w okresie zimowym pozwoli nam „załatwić” wszystkie najpotrzebniejsze sprawy, nie narażając się na wychłodzenie i czasochłonne przejazdy.

W ciągłym rozwoju

W wyniku przebudowy zachodniego skrzydła budynku, powstało blisko tysiąc metrów kwadratowych dodatkowej powierzchni handlowo-usługowej na której powstaną istotne dla okolicznych mieszkańców sklepy (jak Biedronka), oraz punkty usługowe jak sklep optyczny, fryzjer, kosmetyczka, SPA, usługi medyczne, banki i wiele innych. Niedawno pojawiły się tam już popularne Paczkomaty i Pralniomaty. W przyszłości planowane są też liczne punkty gastronomiczne.

Nowe możliwości

Nowe Centrum handlowo-usługowe to także doskonała okazja do rozwoju dla tzw. „małych przedsiębiorców”. Planowany szybki rozwój centrum i liczne ułatwienia dla najemców, przyczynią się już niedługo do ułatwienia życia okolicznym mieszkańcom.

Zatem zapraszamy!

 

Natpoll Business Center

Ul. Migdałowa 4

www.natpoll.com.pl

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda