mobile
REKLAMA

Pokażemy, że jesteśmy prawdziwymi wojownikami

Już w najbliższy piątek startują rozgrywki siatkarskiej II ligi mężczyzn. W pierwszym meczu drużyna MOS Wola Tramwaje Warszawskie podejmie w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 MMKS Lotnika Łęczyca.

Marcin Kalicki
Pokażemy, że jesteśmy prawdziwymi wojownikami

Trener stołecznej drużyny po rozstaniu się z końcem sezonu z kilkoma siatkarzami musiał budować zespół od nowa. W tym sezonie na Woli nie zagrają: Bartosz Gomułka, Kamil Leliwa i Piotr Szlęzak (wszyscy podpisali umowy z Legią Warszawa), Dawid Bulira (IŁ Capital Huragan Wołomin), Kacper Buczek (SKS Iskra Warszawa), Jakub Buczek (MCKiS Jaworzno), Kajetan Iszczuk (roczny rozbrat z siatkówką), Michał Kulesza (zakończył karierę), Kacper Kulesza (zakończył karierę).

W zespole z Rogalińskiej pojawili się nowi zawodnicy oraz ci, którzy mieli już okazję założyć w przeszłości MOSowską koszulkę. W sezonie 2021/2020 MOS Wola Tramwaje Warszawskie reprezentowali będą przyjmujący: Grzegorz Pacholczak, Szymon Pałka, Michał Gawrzydek, Kamil Kubeł, Jan Lizińczyk; libero: Dariusz Bonisławski, Patryk Bujniak; środkowi: Brian Malangiewicz, Karol Kubisz, Adam Antoński, Kacper Żółtański, Jakub Cholewiński; atakujący: Paweł Szczepaniak, Paweł Sęk, Krzysztof Pawlak oraz rozgrywający: Marcin Wojtulewicz, Damian Gościański i Jędrzej Ziółkowski.

Czego kibice mogą spodziewać się po wolskim klubie w najbliższym meczu? – Przede wszystkim jak zawsze walki do końca. Mieliśmy trudny ostatni okres przygotowań, kilka urazów, chorób i absencji spowodowanych innymi problemami sprawiło, że nie trenowaliśmy zawsze w pełnym składzie. W sporcie, jak w życiu, nie wszystko idzie po Twojej myśli, ale prawdziwych wojowników poznaje się po tym, że w takich momentach walczą. Pokażemy, że jesteśmy prawdziwymi wojownikami. Liczymy, że po tak długiej absencji kibiców na arenach sportowych Wasz doping i wsparcie pomogą nam wznieść się na wyżyny – przekonuje Grzegorz Pacholczak, kapitan MOS Wola.

Mecz pierwszej kolejki fazy zasadniczej grupy 2 MOS Wola Tramwaje Warszawskie – MMKS Lotnik Łęczyca rozegrany zostanie w piątek, 1 października o godz. 19:00. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na halę przy ul. Rogalińskiej na pełną emocji i walki rywalizację o pierwsze punkty w tym sezonie.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda