mobile
REKLAMA

Polska branża startupowa łączy siły w szczytnym celu!

Warto zapamiętać datę 16 grudnia - to właśnie wtedy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku będzie miało miejsce absolutnie wyjątkowe wydarzenie. Polska scena startupowa weźmie udział w charytatywnej zbiórce pieniędzy dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową. W jedności tkwi potężna siła,  a grudzień jest idealnym czasem, aby wspólnie zawalczyć o życie najmłodszych! Do przedsięwzięcia dołączył właśnie Jeff Burton - współtwórca Electronic Arts.

TAGI
Polska branża startupowa łączy siły w szczytnym celu!

Bitspiration4Charity to bezinteresowny gest pomocy od polskich przedsiębiorców, startupowców, inwestorów, sportowców oraz entuzjastów nowych technologii. Wszystko po to, aby zdobyć pieniądze dla polskich szpitali z dziecięcymi oddziałami onkologii. Pełen dochód ze sprzedaży biletów w Warszawie zostanie przekazany Klinice Onkologii Centrum Zdrowia Dziecka. 

Kogo będzie okazać spotkać?

Warszawska edycja Bitspiration4Charity odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki. Gościem specjalnym wydarzenia będzie współtwórca największego wydawnictwa gier video na świecie - Jeff Burton, który wystąpi na scenie w roli głównego prelegenta.Wydarzenie wesprze także swoją obecnością Vice Prezydent Warszawy Michał Olszewski oraz kierownik Kliniki Onkologii Centrum Zdrowia Dziecka, Bożena Dembowska - Bagińska. Na scenie konferencji pojawi się wiele znanych i cenionych osobistości, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z pełną agendą wydarzenia, która jest już dostępna na stronie. 

Dlaczego warto wziąć udział w tym pionierskim wydarzeniu?
                    
Kiedy Ty inwestujesz w kolejny projekt - dzieci modlą się o pomoc.
Kiedy Ty świętujesz swoją pierwszą wzmiankę w mediach - one cieszą się z wyników badań.
Kiedy Ty marzysz o Krzemowej Dolinie - one pragną odwiedzić rodzinny dom chociaż na kilka dni.


Bitspiration4Charity to wyjątkowa okazja do niesienia szlachetnej pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom, które walczą o każdy kolejny dzień życia! Oprócz niesienia pomocy, będziecie także mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę, pozyskać nowe kontakty biznesowe i osobiście poznać cenionych inwestorów, polityków, dziennikarzy i sportowców. Po części oficjalnej odbędzie się niezapomniane After Party.

Za poziom merytoryczny oraz organizację jednodniowych wykładów i warsztatów odpowiada PROIDEA - organizator znanego w środowisku Festiwalu Bitspiration.

Let’s beat together for charity!

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej oraz kanałach społecznościowych wydarzenia.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda