mobile
REKLAMA

Porwali mężczyznę w kawiarni – są w rękach policji

W tym tygodniu w jednej z kawiarni na warszawskiej Woli rozegrały się sceny jak z kryminalnego filmu. Czterech mężczyzn weszło do kawiarni i porwało siedzącego tam mężczyznę. Jak się okazuje, to nie był koniec ich przestępczych zachowań. Ostatecznie mężczyźni trafili w ręce policji. Grozi mi do 20 lat pozbawienia wolności.

oprac. NKK
Porwali mężczyznę w kawiarni – są w rękach policji

- W jednej z kawiarni doszło do porwania osoby. W godzinach popołudniowych do lokalu weszło kilku mężczyzn, którzy siłą i przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną wyprowadzili na zewnątrz pokrzywdzonego. Stosując przemoc umieścili go w aucie i odjechali w kierunku jego miejsca zamieszkania. Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzani po dojeździe na warszawskie Włochy dokonali kradzieży rzeczy o wartości ponad 10 000 złotych. Zabronili pokrzywdzonemu kontaktu z policją i zostawili go w jego mieszkaniu – relacjonuje stołeczna policja.

Sprawa jednak została zgłoszona na policję, która po kilku godzinach we Włochach przy ul. Równoległej zatrzymali sprawców napadu. Jak przekazała policja zatrzymani mężczyźni byli narodowości ukraińskiej i rosyjskiej dwóch w wieku 24, kolejni 25 i 29 lat.

Usłyszeli zarzuty związane z pozbawieniem wolności osoby, rozbojem oraz zmuszaniem do określonego zachowania. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu na trzy miesiące. Grozi im do 20 lat pozbawienia wolności. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

fot. pixbay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda