mobile
REKLAMA

Poszukiwany listem gończym posiadał przy sobie narkotyki

Wywiadowcy z komendy na warszawskiej Ochocie zatrzymali 22-latka który był poszukiwany listem gończym i posiadał przy sobie narkotyki. Dodatkowo mężczyzna ukrywał się przed prokuraturą. 22-latek usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i został doprowadzony do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Poszukiwany listem gończym posiadał przy sobie narkotyki

Funkcjonariusze z komendy na warszawskiej Ochocie patrolując ulice na terenie dzielnicy po 18.00 zauważyli osobę, która nerwowo się rozglądała. Wywiadowcy postanowili sprawdzić powód zachowania mężczyzny i podjęli wobec niego interwencję. 22-latek na widok zbliżających się osób zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg pieszy i po kilkunastu metrach dogonili i przy uzyciu siły fizycznej obezwładnili mężczyznę.

22-latek wiedząc, że już nie ucieknie, powiedział funkcjonariuszom, że jest poszukiwany. Wywiadowcy sprawdzili mężczyznę w policyjnych bazach danych i okazało się, że 22-latek jest poszukiwany listem gończym oraz nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Dodatkowo mężczyzna jest poszukiwany przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. W trakcie czynności przy mężczyźnie ujawniono również niewielką ilość narkotyków w postaci marihuany.

22-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy na Ochocie. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Po wszystkich czynnościach 22-latek został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę pozbawienia wolności.

 

 

 

mł. asp. Karol Cebula/ea

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda