mobile
REKLAMA

„Potencjał tej ekipy jest ogromny”

W najbliższą niedzielę siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrają drugie ligowe spotkanie w sezonie 2023/2024. Rywalem stołecznego klubu będzie SPS Volley Ostrołęka.

Marcin Kalicki
„Potencjał tej ekipy jest ogromny”

Podopieczni trenera Szymona Szlendaka w pierwszej kolejce nowego sezonu przegrali we własnej hali z faworytem rozgrywek – UKS Spartą Grodzisk Mazowiecki. – To dopiero początek sezonu, a w naszej drużynie jest wiele nowych twarzy, więc potrzebujemy trochę czasu, żeby to wszystko doprowadzić do perfekcji, ale proszę mi wierzyć, że potencjał tej ekipy jest ogromny i jestem pewien, że jeszcze namieszamy w tej lidze – mówi Jakub Koc, przyjmujący „Tramwajarzy”.

Porażkę w pierwszym meczu zanotowali także siatkarze z Ostrołęki, którzy ulegli na Ursynowie 1:3 w spotkaniu z KS Metro Family Warszawa. Dla obydwu drużyn będzie to zatem rywalizacja o pierwszą wygraną.

W niedzielę wybieramy się na pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy. Ostrołęka tak jak i my przegrała swoje pierwsze spotkanie więc będzie to pojedynek o pierwsze ligowe punkty. Z doświadczenia wiem, że są tą zawsze trudne spotkania. Chcemy oczywiście zagrać swoją najlepszą siatkówkę, nie popełniając dużej ilości błędów. Jedziemy tam po trzy punkty – podkreśla Adam Antoński, środkowy MOS Wola.

Mecz SPS Volley Ostrołęka – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrany zostanie w niedzielę, 8 października w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1 w Ostrołęce. Początek spotkania o godz. 18:00.

Jak zakończą się derby Mazowsza? O tym będą mogli Państwo przeczytać na łamach Informatora Stolicy.

Fot. ze zbiorów autora

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda