mobile
REKLAMA

Przed nami Mistrzostwa Mazowsza Kadetów

Już w najbliższy piątek w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 rozpoczną się Mistrzostwa Mazowsza Kadetów. Cztery najlepsze drużyny będą walczyły o prymat w województwie.

Marcin Kalicki
Przed nami Mistrzostwa Mazowsza Kadetów

O medale w stolicy powalczą: RCS Czarni Radom, MKS MDK Warszawa, KS Metro Warszawa i UMKS MOS Wola Warszawa. Gospodarze liczą na dobry wynik. – W zbliżających się Mistrzostwach Mazowsza Kadetów naszym celem jest zdobycie pierwszego miejsca w województwie. Osiągnięcie tego będzie oczywiście trudne, ponieważ będziemy grać przeciwko trzem dobrym zespołom. Najtrudniejszym rywalem na papierze jest Metro, jednak z każdym musimy zagrać najlepiej jak potrafimy żeby osiągnąć to co sobie założyliśmy – mówi Dominik Budzyń, kapitan UMKS MOS Wola.

A co sądzą inni zawodnicy? Kto będzie najtrudniejszym rywalem gospodarzy? – Na tym turnieju chcemy grać swoją najlepszą siatkówkę i narzucić rywalom swój styl gry. Celem jest bez wątpienia wygranie każdego meczu. Bardzo szanujemy wszystkich przeciwników, ale znamy swoją wartość. Co do pytania kto jest najtrudniejszym rywalem uważam, że każdy z tej czwórki jest drużyną bardzo mocną, ale jak pokazują wcześniejsze mecze najtrudniejszymi rywalami będą koledzy z KS Metro. Mam nadzieję, Że turniej będzie stał na wysokim poziomie i na koniec będziemy cieszyć się ze złotego medalu – powiedział Julian Kuchta, libero wolskiego zespołu. – Naszym celem jest na pewno wygranie Mistrzostw Mazowsza. Chcemy wygrać wszystkie mecze co nie będzie łatwym wyzwaniem. Naszym największym rywalem na tym turnieju będzie drużyna Metra – zapowiada przyjmujący Mateusz Miecznikowski.

Harmonogram Mistrzostw Mazowsza Kadetów:

Piątek 26 lutego

14:00 KS Metro Warszawa – MKS MDK Warszawa

45 minut po zakończeniu poprzedniego meczu

UMKS MOS Wola Warszawa – RCS Czarni Radom

Sobota, 27 lutego

12:00 MKS MDK Warszawa – UMKS MOS Wola Warszawa

45 minut po zakończeniu poprzedniego meczu

RCS Czarni Radom – KS Metro Warszawa

Niedziela, 28 lutego

10:00 RCS Czarni Radom – MKS MDK Warszawa

45 minut po zakończeniu poprzedniego meczu

KS Metro Warszawa – UMKS MOS Wola Warszawa

Gospodarze, UMKS MOS Wola Warszawa, dotychczas w kategorii kadetów wywalczyli w Mistrzostwach Mazowsza siedemnaście medali, z czego jedenaście złotych, trzy srebrne i trzy brązowe. Czy uda się zdobyć kolejny? Przekonamy się już w niedzielę.

Informator Stolicy jest patronem medialnym tegorocznych Mistrzostw Mazowsza Kadetów.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda