mobile
REKLAMA

Przed nami siatkarskie derby Mazowsza

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie odrabiają ligowe zaległości. W sobotę w Grodzisku Mazowieckim podopieczni trenera Szymona Szlendaka zmierzą się z miejscową Spartą.

Marcin Kalicki
Przed nami siatkarskie derby Mazowsza

Mecz 16. kolejki miał zostać pierwotnie rozegrany 28 stycznia. Został jednak przełożony na prośbę wolskiego klubu, którego zawodnicy wzięli w tym czasie udział w I edycji Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski. Reprezentujący barwy KS AZS MANS Warszawa siatkarze z Woli zaprezentowali się znakomicie wygrywając najpierw turniej półfinałowy, a następnie finał tych nowych rozgrywek.

Teraz czas na odrobienie ligowych zaległości. Po ostatniej wygranej w Kozienicach warszawianie chcieliby odnieść kolejne zwycięstwo. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki to wicelider grupy 2 II ligi aspirujący do gry w Tauron 1 Lidze.

– Na pewno damy z siebie wszystko. Jak w każdym meczu wyjdziemy na boisko i zagramy z pełnym zaangażowaniem walcząc o kolejne trzy punkty – zapowiada Dawid Bulira, libero wolskiego klubu.

Mecz UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrany zostanie w sobotę, 18 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej CAIIS przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku Mazowieckim. Początek spotkania o godz. 18:00.

Fot. MOS Wola/Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda