mobile
REKLAMA

„Przesiądź się!”

„Przesiądź się!” - jest hasłem rozpoczynającej się nowej kampanii społecznej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego, mającej na celu przedstawienie warszawiakom zalet podróżowania na rowerze. Akcja ma trwać od kwietnia do maja.

TAGI
„Przesiądź się!”

Rower pozwala na uniknięcie korków, zajmuje również dużo mniej miejsca niż samochód. Na jednym miejscu parkingowym jest w stanie zmieścić się aż 10 tych jednośladów. Nie da się również ukryć, że ograniczenie na drogach ilości pojazdów mechanicznych sprzyja zmniejszeniu hałasu, zanieczyszczeń i tłoku. Jazda na rowerze poprawia kondycję fizyczną, pozwala także zaoszczędzić czas, który tracilibyśmy w korkach.

Zadaniem kampanii jest uświadomienie mieszkańcom, jakie korzyści wynikają z korzystania z tego właśnie środka transportu oraz zachęcenie coraz większej ilości osób do przesiadania się z samochodów na rowery. Akcję promować będą liczne animowane spoty oraz plakaty na przystankach i autobusach.

Dla każdego rowerzysty, zarówno nowicjusza, jak i stałego użytkownika tego jednośladu, organizowane będą liczne wydarzenia i niespodzianki. W planach są między innymi gry miejskie i śniadania rowerowe w sześciu różnych miejscach Warszawy.

Wszystkie wydarzenia związane z kampanią można śledzić na bieżąco na Facebooku: https://www.facebook.com/PelnomocnikRowerowyWarszawa.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda