mobile
REKLAMA

Puchar Burmistrza Woli dla UMKS MOS i reprezentacji Izraela

Kadeci UMKS MOS Wola I Warszawa i juniorzy reprezentacji Izraela zwyciężyli w tegorocznej edycji Turnieju o Puchar Burmistrza Woli – „Siatkówka wśród gwiazd”. Na podium stanęli także juniorzy wolskiego klubu.

Marcin Kalicki
Puchar Burmistrza Woli dla UMKS MOS i reprezentacji Izraela

Przez trzy dni czternaście zespołów – po siedem w kategorii kadetów i juniorów – rywalizowało o triumf w prestiżowych wolskich zawodach. Licznie zgromadzona publiczność na trybunach Hali Sportowej „Koło” OSiR Wola przy ul. Obozowej miała okazję oglądać wiele niezapomnianych spotkań.

W rywalizacji kadetów nie mieli sobie równych siatkarze UMKS MOS Wola I Warszawa. Podopieczni trenera Damiana Włocha pozostawili w tyle czołowe drużyny w kraju: SMS PZPS Spała, SMS Spartę AGH Kraków, Akademię Siatkówki Tomasza Wójtowicza, RCS Czarnym Radom, UKS Iskrę Warszawa oraz drugi zespół UMKS MOS Wola.

Klasyfikacja końcowa zawodów w kategorii kadetów:

1. UMKS MOS Wola I Warszawa

2. SMS PZPS Spała

3. SMS Sparta AGH Kraków

4. UMKS MOS Wola II Warszawa

5. Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza

6. RCS Czarni Radom

7. UKS Iskra Warszawa

Nie wiele zabrakło do wygranej także zawodnikom wolskiego klubu w kategorii juniorów. Prowadzeni przez trenera Tomasza Kellera siatkarze ulegli dopiero w wielkim finale reprezentacji Izraela i zajęli drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy SMS Sparty AGH Kraków.

– Turniej był podsumowaniem okresu przygotowawczego drużyny juniorów. Po obozie wzięliśmy jeszcze udział w turnieju Krakowie i Radomiu, a teraz sami byliśmy gospodarzami. Był to niezwykle intensywny miesiąc, ale dał nad odpowiedź nad czym mamy jeszcze pracować i w jakim kierunku zmierzać. Teraz wracamy do dalszej pracy na Rogalińskiej, aby jak najlepiej wypaść w tym sezonie – powiedział Tomasz Keller, trener UMKS MOS Wola Warszawa.

Klasyfikacja końcowa zawodów w kategorii juniorów:

1. Reprezentacja Izraela

2. UMKS MOS Wola I Warszawa

3. SMS Sparta AGH Kraków

4. Enea Energetyk Poznań

5. RCS Czarni Radom

6. SMS Police

7. UMKS MOS Wola II Warszawa

Na koniec zawodów turniej podsumowali: Grażyna Orzechowska-Mikulska, zastępca burmistrza Woli; Artur Rola z Wydziału Sportu, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Dzielnicy Wola oraz Stanisław Lizińczyk, prezes UMKS MOS Wola Warszawa. Goście wręczyli także pamiątkowe puchary najlepszym zawodnikom i zespołom biorącym udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Woli.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda