Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej dla MOS Wola Warszawa!

Siatkarze MOS Wola Warszawa znakomicie zakończyli okres przygotowań do rozpoczynającego się w najbliższy weekend nowego sezonu II ligi. Odbywający się w Mławie Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej zakończyli na pierwszym miejscu.

W zawodach odbywających się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława Sławomira Kowalewskiego wzięły udział cztery drużyny: MOS Wola Warszawa, Czołg AZS UW Warszawa, KS Stal Grudziądz oraz gospodarz KS Zawkrze Mława. Po bardzo ciekawych i emocjonujących spotkaniach z wygranej mogli cieszyć się podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika, którzy pokonali wszystkich swoich rywali tracąc w trzech meczach tylko dwa sety.

Wyniki spotkań MOS Wola:

MOS Wola Warszawa - KS Stal Grudziądz 3:2 (25:19, 25:20, 23:25, 19:25, 15:9)
MOS Wola Warszawa - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:17, 25:14, 25:18)
MOS Wola Warszawa - Czołg AZS UW 3:0 (25:14, 25:20, 25:18)

W ekipie z Woli zadebiutował Paweł Pietkiewicz, który będzie pomagał swoim doświadczeniem i ograniem na ligowych parkietach. Najlepszym zawodnikiem zespołu został rozgrywający Kajetan Iszczuk.

Skład MOS Wola Warszawa na turnieju w Mławie: Kajetan Iszczuk, Paweł Pietkiewicz, Wojciech Wachowicz, Mateusz Trzciałkowski, Jakub Osiński, Bartosz Rubin, Brian Malangiewicz, Dominik Grot, Szymon Drzazga, Dorian Kowalczyk, Michał Gawrzydek, Ernest Kaciczak.

- Tak jak się spodziewaliśmy nasza gra z tygodnia na tydzień jest co raz lepsza i turniej zakończyliśmy na 1 miejscu. Mogliśmy to zakończyć bez straty seta, ale tak jak zespoły były już w formie ligowej tak sędziowie jeszcze w wakacyjnej. Czekamy na pierwsza kolejkę, zapraszam wszystkich na Rogalińską na derby Warszawy - mówi Krzysztof Wójcik, trener MOS Wola Warszawa.

W najbliższą niedzielę, 30 września w hali przy ul. Rogalińskiej 2 rozegrana zostanie pierwsza kolejka rundy zasadniczej sezonu 2018/2019. W meczu derbowym MOS podejmie na własnym parkiecie KS Metro Warszawa. Zapraszamy na mecz, który rozpocznie się o godzinie 16:00.