mobile
REKLAMA

Rekrutacja do klasy siatkarskiej w Szkole Podstawowej nr 388

Zarząd klubu UMKS MOS Wola oraz Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II przy ul. Deotymy 25/33 w Warszawie zapraszają i zachęcają wszystkie dzieci i rodziców do udziału w rekrutacji do klasy 4 w roku szkolnym 2022/2023 o profilu siatkarskim pod patronatem stołecznego klubu.

Marcin Kalicki
Rekrutacja do klasy siatkarskiej w Szkole Podstawowej nr 388

Program dla tej klasy jest specjalnie przygotowywany i nakierowany na edukację, ale także szkolenie siatkarskich umiejętności. Rekruterzy proponują:

- połączenie wysokiego poziomu edukacyjnego-wychowawczego ze szkoleniem siatkarskim,

- zajęcia siatkarskie prowadzone przez trenerów Umks Mos Wola,

- udział w zawodach sportowych i turniejach siatkarskich - krajowych i zagranicznych - oraz wyjazdy na obozy: zimowe i letnie,

- edukację podopiecznych w zakresie organizacji czasu wolnego i wypoczynku, kształtowanie umiejętności prowadzenia aktywnego i zdrowego stylu życia oraz odżywiania się,

- wsparcie klubowych specjalistów, w tym fizjoterapeuty i trenera motorycznego.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 Warszawa-Wola powstał w 1965 roku i przez ponad pół wieku wykształcił i ukształtował wielu reprezentantów Polski, medalistów mistrzostw świata, mistrzostw Europy i Polski. Do tej pory siatkarki i siatkarze szkolący się pod skrzydłami trenerów pracujących w MOS Wola zdobyli 43 medale mistrzostw Polski i niezliczoną liczbę krążków w rozgrywkach wojewódzkich. Drużyny wolskiego klubu wygrywały wielkie turnieje międzynarodowe organizowane w Polsce i zagranicą, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie kandydatur bezpośrednio na adres klubowy: klub@moswola.pl lub do trenera prowadzącego nabór – Konrada Nassalskiego (tel. 502 815 719). W najbliższym czasie planowane jest także spotkanie z zainteresowanymi rodzicami.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda