mobile
REKLAMA

Remonty ulic - informacja

W weekend nową nawierzchnię dostanie kolejny odcinek ul. Okuniewskiej – od ul. 111 Eskadry Myśliwskiej do 1. Praskiego Pułku. Na Targówku dokończony zostanie remont ul. Rolanda.

TAGI remont
Remonty ulic - informacja

Fot: pixabay.com

Na weekend Zarząd Dróg Miejskich zapowiada frezowanie odcinka ul. Okuniewskiej od ul. 111 Eskadry Myśliwskiej do 1. Praskiego Pułku. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: 1. Praskiego Pułku – J.U. Niemcewicza – Wspólna – Grzybowa – al. Komandosów – F. Ilskiego – Marsa. Prace rozpoczną się w piątek, 14 października o godz. 22 i potrwają do poniedziałkowego poranka (17 października ok. godz. 4.00).


Dzielnica Targówek prowadzi remont ul. Rolanda pomiędzy ul. Codzienną a ul. Rajmunda. Prace obejmują wymianę krawężników i odwodnienia, a także ułożenie nowej nawierzchni jezdni. W weekend (od piątku, 14 października od godz. 22.00 do poniedziałku, 17 października do godz. 5.00), czyli na czas prac asfaltowych ulica będzie wyłączona z ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Codzienną do skrzyżowania z ul. G. Reichera. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Młodzieńcza – Radzymińska – Z. Jórskiego – Samarytanka – Gilarska. Tymi ulicami pojadą również autobusy linii 512.

 

Natomiast od początku przyszłego tygodnia zmiany w organizacji ruchu zapowiada także wykonawca przebudowy ulic Marsa i Żołnierskiej. W ubiegły weekend rozpoczęła się rozbiórka wyłączonego z ruchu, wschodniego wiaduktu ul. Żołnierskiej znajdującego się nad linią kolejową i ul. Strażacką. Prace rozbiórkowe postępują i z tego powodu w noce z poniedziałku na wtorek (17/18 października) oraz z wtorku na środę (18/19 października) w godz. 22.00 – 6.00 zamknięta dla ruchu będzie łącznica ul. Strażackiej przebiegająca pod wiaduktem ul. Żołnierskiej. Uruchomiona zostanie możliwość bezpośredniego skrętu z ul. Żołnierskiej w ul. Strażacką w kierunku Targówka oraz w kierunku Rembertowa. Relacja Targówek – Rembertów będzie odbywała się objazdem do ul. Marsa. Natomiast od środy, 19 października od godz. 5.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Czwartaków na odcinku od ul. Żołnierskiej do skrzyżowania z ul. Zesłańców Polskich. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Marsa – al. gen. A. Chruściela „Montera” – I. Paderewskiego. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 20 grudnia. Utrudnienia w tym miejscu związane są z przebudową ul. Czwartaków przy skrzyżowaniu z ul. Żołnierską. Nad skrzyżowaniem z ul. Czwartaków w ciągu ul. Żołnierskiej powstaną dwa wiadukty.

 

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych imprezami masowymi można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda