mobile

Rodzinny Piknik Integracyjny

Już niedługo -  18 września w Parku Szczęśliwickim , w godzinach 12.00 – 17.00  odbędzie się XVIII (już pełnoletni !) Rodzinny Piknik Integracyjny, który będzie miał charakter przeglądu ochockich ofert publicznych i pozarządowych dla mieszkańców Ochoty.  

Informacja prasowa
Rodzinny Piknik Integracyjny

Do udziału zaproszone zostały liczne  placówki oraz organizacje.  Organizatorem Pikniku jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych i Ekologicznych (WISE), które organizowało to wydarzenie już wielokrotnie, w tym roku organizuje piknik przy udziale Stowarzyszenia Kreatywni w Działaniu. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z ochockim Wydziałem Spraw Społecznych i Zdrowia. Mamy do dyspozycji namioty oraz scenę do wykorzystania.

 

 Organizacja pikniku zostaje wznowiona po dwóch latach przerwy spowodowanej epidemią COVID-19.  W trakcie trwania wydarzenia będzie zainstalowane miasteczko namiotowe wraz z częścią zcentralizowaną przy scenie.  Kontakt do organizatorów poprzez adres mailowy: d.szatkowski@kwd.org.pl oraz numer telefonu 662-061-145. Koordynatorem jest Daniel Szatkowski. Zgłoszenia organizacji, instytucji czy działalności prywatnych będzie zbierane przez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest pod linkiem: https://bit.ly/3BNbL6H  do 31.08.2022 roku

Wszyscy chętni chcący stworzyć swoje stanowisko muszą wypełnić formularz w wyznaczonym terminie. Potwierdzenie zostanie wysłane na adres email wskazany w formularzu. UWAGA! Wypełnienie i przesłanie formularza nie jest równoznaczne z potwierdzeniem udziału w Rodzinnym Pikniku Integracyjnym. Każdy, kto będzie miał możliwość zorganizowania swojego stoiska będzie miał do dyspozycji możliwość posiadania swojego namiotu o wymiarach 3x3, stołu i maksymalnie 3 krzeseł. Jeśli ktoś posiada swój obrandowany namiot jest jak najbardziej wskazane, aby taki zabrać.

 

Zaplanowane zostały  dwa spotkania organizacyjno-przygotowawcze. Pierwsze dla wszystkich, którzy nigdy nie uczestniczyli w Rodzinnym Pikniku Integracyjnym i chcieliby się dowiedzieć więcej na ten temat. Odbędzie się ono 18 sierpnia 2022 r. o godzinie 10:00 na platformie Teams (forma online).

 

Drugie spotkanie organizacyjne odbędzie się już dla wszystkich zakwalifikowanych organizacji, instytucji w dniu 08.09.2022 roku (dokładne godziny i miejsce zostanie podane w odrębnej wiadomości). Na tym spotkaniu zostaną przekazane ostatnie informacje przed samym piknikiem, zostanie zaprezentowana mapka, na której będą zaznaczone miejsca dla danej organizacji. To będzie ostatnia szansa na jakiekolwiek zmiany. Będzie zaprezentowany szczegółowy harmonogram. Zostaną również rozdane plakaty oraz ulotki do zabrania do swoich siedzib.

 

Zapraszamy do udziału w Rodzinnym Pikniku Integracyjnym. Będzie z pewnością kreatywnie i ciekawie. 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda