mobile
REKLAMA

Rozwiązanie konkursu wygraj wejściówki na 4 niesamowite festiwale

Wejściówki wygrywają...

NKK
Rozwiązanie konkursu wygraj wejściówki na 4 niesamowite festiwale

Miło nam poinformować, że wejściówki na Festiwal Azjatycki, Sakura Festiwal, Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy oraz Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych

Anna Maria G

Kulinarna rozpusta to dla mnie odkrywanie nowych smaków i składników, zmysłowa podróż do aromatów i kolorów, tradycji innych krajów. To możliwość kulinarnej podróży po kuchniach innych odległych krajów. Uwielbiam kuchnię azjatycką, po łączy w sobie nie tylko walory smakowe, ale również zdrowotne. To ciekawe doznania smakowe.

Paweł Rybkowski 

Kulinarna rozpusta to czas, kiedy mogę nie liczyć żadnych kalorii, pieniędzy ani kilogramów pozostałych do zrzucenia. Liczę się tylko ja i jedzenie, które otwiera przede mną bramy raju. Wiem, że następnego dnia mogę tego żałować, ale jestem gotów podjąć to ryzyko i spróbuję każdego dania! W końcu od czasu do czasu można nieco rozluźnić restrykcje żywieniowe i dać się ponieść fantazji. Moje kubki smakowe już nie mogą się doczekać.

Maria Musiał 

Karnawał trwa w najlepsze a kulinarna rozpusta to przede wszystkim pyszna zabawa.To doskonała okazja, by wraz z rodziną wyruszyć w kulinarną podróż po kuchniach z odległych krajów i podziwiać kulinarne talenty. Będziemy jeść domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą i cieszyć się z bycia razem Tu i Teraz. Kulinarna rozpusta, to niezapomniane nowe smaki w cudownej atmosferze Pałacu Kultury i Nauki.

 

Gratulujemy i prosimy o kontakt na adres redakcja@informator-stolicy.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda