mobile
REKLAMA

RYŻ ot to – kuchnia z pomysłem!

RYŻ ot to – kuchnia którą  pokochała  cała Warszawa. Przepis na popularność jest prosty: gotują smacznie, zdrowo , ciekawie. Ceny  dań są przystępne a  ilość na talerzu imponująca.

TAGI
RYŻ ot to – kuchnia z  pomysłem!

Ryż ot to -  kuchnia live & bar. Możemy skosztować tu dań z karty, które szybko przyrządzi na oczach klienta profesjonalny kucharz lub zamówić zdrową przekąskę w części – bar. Pracują  głównie na ryżu i makach ryżowych. To wyróżnia  kuchnię Ryż ot to. Prawdziwą atrakcją są placki ryżowe lub tradycyjne kluski śląskie z perełkami ryżu podawane z gulaszem mięsnym lub warzywnym. Naleśniki i makarony z  mąki ryżowej są pyszne !

Część  barowa to znane i lubiany przekąski  w ciekawym wydaniu. Tu króluje  mąka  pszenno-żytnia. Kolorowe zapiekanki z hummusem ryżowym, kebab w tortilli ziołowej czy też burger z soczystą  wołowiną  z domowym sosem. W porze lunchu proponowane są też tradycyjne dania kuchni domowej w zdrowym wydaniu.  Ryż ot to nie  uznaje  konserwantów i  polepszaczy smaku.

Autorką marki jest Anna Zakarczemna, która przez wiele lat współpracowała z Panią Magdą Gessler oraz tworzyła ciekawe miejsca gastronomiczne w Polsce.

 

"Chciałam stworzyć miejsce gdzie można  będzie próbować  zarówno  nowych smaków jak i tradycyjnych a przyjemność  jedzenia będzie na każdą kieszeń. Ryż ot to  jest  niesamowitą  przygodą kulinarna do której  serdecznie  Państwa  zapraszam „

Anna Zakarczemna

 

 

 

 

Pierwszy obiekt marki :

C H Atrium Reduta ( I piętro / hol)

Aleje Jerozolimskie 148 Warszawa

Tel: 608 703 708  www.ryzotto.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda