mobile

Schronisko dla zwierząt poszukuje dyrektora

Został ogłoszony nabór na stanowisko dyrektora schroniska dla bezdomnych zwierząt w Paluchu. Do 29 maja można zgłaszać swoją kandydaturę.

TAGI
Schronisko dla zwierząt poszukuje dyrektora

Zimą, po 12 latach zarządzania, z funkcji dyrektora zrezygnowała Wanda Dejnarowicz. Obecnie tymczasowe obowiązki szefa placówki pełni wicedyrektor schroniska Henryk Strzelczyk.

Osoby chętne do ubiegania się o to stanowisko muszą spełnić szereg wymagań, m.in. konieczne jest: wykształcenie wyższe II stopnia, min. 5-letni staż pracy, min. 2 letnie doświadczenie w zakresie kierowana ludźmi i w zakresie związanym z opieką lub działaniami na rzecz zwierząt domowych, zaświadczenie o niekaralności, obywatelstwo polskie i pełna zdolność do czynności prawnych.

Ponadto kandydaci muszą przedstawić w formie pisemnej koncepcję funkcjonowania i rozwoju schroniska, z uwzględnieniem aspektów: dobrostanu zwierząt, organizacji procesu adopcji, organizacji wolontariatu, prowadzenia działań edukacyjnych i promocji odpowiedzialnych adopcji, komunikacji społecznej z wykorzystaniem środków masowego przekazu i mediów społecznościowych.

 

Szczegółowe informacje na temat formularza aplikacyjnego pod adresem: https://erekrutacje-bip.um.warszawa.pl/

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda