mobile
REKLAMA

Siatkarki MOS Wola grały w Kownie

Do litewskiego Kowna udały się kadetki UMKS MOS Wola Warszawa na turniej organizowany przez KSM Startas. Stołeczne siatkarki po dobrej grze zakończyły zawody na czwartej pozycji.

Marcin Kalicki
Siatkarki MOS Wola grały w Kownie

Warszawianki w Kownie rywalizowały ze starszymi od siebie rywalkami, a mimo to zaprezentowały się z dobrej strony. Przez dwa dni rozegrały sześć spotkań, z czego dwa wygrały, a w czterech musiały uznać wyższość rywalek. Wyróżnienie indywidualne dla najlepszej zawodniczki turnieju w barwach MOS Wola powędrowało w ręce Aleksandry Bieleckiej.

– Jestem bardzo zadowolony z występu moich zawodniczek na turnieju w Kownie. Wzięły w nim udział siatkarki, które w tym sezonie miały mniej szans na pokazanie swoich umiejętności w oficjalnych meczach. Cieszę się, bo mimo iż nasze kadetki grały przeciwko juniorkom z Litwy i Łotwy, to nie było widać dużej różnicy. Tym bardziej, że cześć zawodniczek ustawiłem na nowych pozycjach – mówi Janusz Patriak, trener wolskiego klubu.

Warszawianki zagrały w składzie: Dominika Kiszelewska, Maria Paciorek, Aleksandra Bielecka, Milena Kawala, Małgorzata Czajka, Małgorzata Gontarz, Magdalena Betlej, Klara Opolska-Bielańska, Julia Wieczorek, Aleksandra Rybarczyk, Oliwia Strzelecka.

Warto wspomnieć, że występująca w barwach UMKS MOS Wola Warszawa Milena Kawala (rocznik 2010) była najmłodszą uczestniczką litewskiego turnieju.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda