mobile
REKLAMA

Siatkarki MOS Wola wygrywają w Ostrołęce

Z bardzo dobrej strony pokazały się dzisiaj kadetki UMKS MOS Wola Warszawa. W ramach rozgrywek Mazowieckiej I Ligi pokonały w Ostrołęce miejscowe OPTS NIKE 3:0.

Marcin Kalicki
Siatkarki MOS Wola wygrywają w Ostrołęce

Podopieczne trenera Jakuba Miecznikowskiego od początku spotkania pokazały, że przyjechały na północ Mazowsza po zwycięstwo. W każdym kolejnym secie warszawianki osiągały przewagę, którą potrafiły utrzymać do końca. Dla siatkarek z Rogalińskiej to drugie ligowe zwycięstwo.

OPTS NIKE Ostrołęka – UMKS MOS Wola I Warszawa 0:3 (17:25, 11:25, 20:25)

Stołeczny zespół zagrał w składzie: Dominika Kiszelewska, Aleksandra Bazga, Zuzanna Ciupak, Patrycja Kabala, Klaudia Gajewska, Maja Daca, Maja Wydmańska, Natalia Niedzińska, Lidia Budasz, Nikola Kozicka.

– Uważam, że zagrałyśmy naprawdę dobrze. Super atmosfera i rewelacyjna gra na siatce pozwoliła nam wyjść ze spotkania bez straty seta. W najbliższych spotkaniach pokażemy na co nas stać – zapewnia Aleksandra Bazga, siatkarka UMKS MOS Wola Warszawa.

W kolejnym spotkaniu Mazowieckiej I Ligi dojdzie do spotkania derbowego. W hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 zawodniczki trenera Miecznikowskiego podejmą 2 października o godz. 13:15 drużynę UKS Atena I Warszawa.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda