mobile

Siatkarski Turniej o Puchar Burmistrza Woli

Od piątku do niedzieli w dwóch halach odbędzie się siatkarski Turniej o Puchar Burmistrza Woli. O końcowe zwycięstwo rywalizowało będzie siedemnaście drużyn w dwóch kategoriach wiekowych: junior i kadet.

Marcin Kalicki
Siatkarski Turniej o Puchar Burmistrza Woli

Poza drużynami gospodarzy: UMKS MOS Wola I Warszawa i UMKS MOS Wola II Warszawa w kategorii juniorów kibice będą mogli zobaczyć zawodników reprezentujących barwy takich klubów jak: SMS Police, SMS Spała, Sparta Kraków, Wifama Łódź, Trefl Gdańsk, Energetyk Poznań i Czarnych Radom. Wszystkie spotkania juniorzy rozegrają w Hali Sportowej "Koło" przy ul. Obozowej 60.

W kategorii kadetów rywalizowały będą ze sobą ekipy: UMKS MOS Wola I Warszawa, UMKS MOS Wola II Warszawa, Sparta Kraków, Chemik Bydgoszcz, Wifama Łódź, SMS Police, Trefl Gdańsk i Energetyk Poznań. Kadeci z rocznika 2003 i młodsi mecze grupowe rozgrywali będą w hali Szkoły Podstawowej nr 388 przy ul. Deotymy 25/33. Na rundę finałową zawodnicy przeniosą się do Hali Sportowej "Koło".

- Szykuje się nam bardzo ciekawy turniej, na którym będziemy gościć wiele dobrych drużyn, które tak jak my, przygotowują sie do rozgrywek młodzieżowych. Dzięki zainteresowaniu i wsparciu władz dzielnicy Wola mamy udostępniana halę na rozegranie zawodów. Burmistrz ufundował puchary i otrzymaliśmy wsparcie organizacyjne. Szykuje się świetny turniej. Będzie fajna siatkówka i promocja dzielnicy Wola oraz naszego ośrodka siatkarskiego. Serdecznie zapraszamy - zachęca Krzysztof Zimnicki, prezes UMKS MOS Wola Warszawa. My również zachęcamy do udziału w rozpoczynających się jutro zawodach.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda