Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk 55:26

Doskonałe zawody w Skrze rozegrał młody Patryk Chain który zatrzymał w obronie pochodzącego z RPA  Jasona Makhari oraz zdobył 20 pkt !

Informacja prasowa

Początek meczu ułożył się doskonale dla zawodników Skry , w 2 minucie Warszawscy Wojownicy prowadzili 7-0 . Dalsze zdobycze punktowe wydawały się kwestia czasu ponieważ jeden z zawodników Lechii Gdańsk w 10 minucie otrzymał czerwoną kartkę. I tak było w rzeczywistości Skra prowadziła 19-5 kontrolowała grę ale zdarzyło się nieszczęście. Warszawiacy otrzymali 2 żółte kartki , a Cyprian Majcher był opatrywany przez lekarza - wtedy zawodnicy Lechii zdobyli kolejno 3 przyłożenia wychodząc na prowadzenie 19-26 !

Po zmianie stron Skra wyszła odmieniona , zagrała najlepsze zawody od 3 lat zdobywając 36 pkt , co można nazwać nokautem przy tej klasie przeciwnika jakim są Gdańscy "Tytani Rugby".

Wynik końcowy 55 - 26 dla Skra Warszawa !

Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk  55:26 (19:26)

Punkty Skra: Patryk Chain 20 (2P, 5pd), Siokivaha Taufui Halaifuana 15 (3P), Jan Cal 5 (P), Bercho Botha 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P), Violeti Kolo 5 (P).

Punkty Lechia: Paweł Boczulak 11 (P, 3pd), Robert Wójtowicz 10 (2P), Bartosz Kruszczyński 5 (P).

Żółte kartki: Mateusz Gołuchowswki, Jonathan O’Neill, Kamil Matysiak (wszyscy Skra).

Czerwona kartka: Dawid Wesołowski (Lechia).