mobile
REKLAMA

Speed Queen - pralnia inna niż wszystkie.

Na warszawskim Ursynowie powstała pierwsza w Polsce pralnia samoobsługowa marki Speed Queen. Pralnia umiejscowiona jest na ul. Roentgena 46 lok. 13 w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego.

TAGI
Speed Queen - pralnia inna niż wszystkie.

Pralnia Speed Queen odznacza się nowatorskim designem. Jest zaprojektowana tak, aby zapewnić klientom bezpieczne i przyjemne miejsce w którym mogą wyprać swoje ubrania. Sprzyja temu wysokiej klasy sprzęt pralniczy oraz dostępność Wi-Fi. 

Standardowa ładowność domowej pralki to ok. 5 kg. W pralkach Speed Queen można zrobić całe pranie w jednym czasie. Duże artykuły takie jak koce, pościel, zasłony itp. z łatwością prane są w pralkach o pojemności 14 kg. Suszarka zaś jest wygodnym narzędziem, które umożliwia nie tylko szybkie wysuszenie prania zwłaszcza zimą i jesienią, ale zaoszczędzi również przestrzeń w domu. W pralni dostępne są 2 pralki o pojemności 6,5 kg, 4 pralki o pojemności 8 kg i jedna o pojemności 14 kg oraz 3 suszarki o pojemności 9,5 kg i jedna o pojemności 14 kg.

Bliskość Centrum Handlowego sprzyja połączeniu  w jednym czasie dwóch czynności: zakupów i prania. Pracownik pralni służy pomocą w obsłudze urządzeń i może przypilnować prania podczas nieobecności. 

Na terenie pralni funkcjonuje również punkt przyjęć odzieży do zaprzyjaźnionej PRALNI CHEMICZNEJ EKOLOGICZNEJ TECHNO-DRY.

Lokal czynny jest od 07:00 do 21:00 siedem dni w tygodniu.

Od 25.01.16 do 29.02.16 super okazja. Ceny usług w pralni samoobsługowej obniżone są o 50% i wynoszą: 7 PLN - pralka 6,5 kg, 8 PLN - pralka 8 kg, 12 PLN -pralka 14 kg oraz 2 PLN za 10 min suszenia we wszystkich suszarkach. Pralnia TECHNO-DRY oferuje w tym samym okresie rabat w wysokości 30% na pranie garderoby.     

Speed-Queen

Ul. Roentgena 46/13

Warszawa Ursynów

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda