mobile

Sprzedawała leki przeciwdepresyjne

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali kobietę, która za pośrednictwem strony internetowej sprzedawał klientom środki farmaceutyczne w postaci leków, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie ich do obrotu. 28-latka odpowie za popełnione przestępstwo, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Sprzedawała leki przeciwdepresyjne

Bielańscy funkcjonariusze w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że jedna z mieszkanek Bielan za pośrednictwem stron internetowych oferuje do sprzedaży leki, głównie przeciwdepresyjne. Klienci zamawiający interesujące ich lekarstwa otrzymywali je osobiście lub wysyłkowo.

Nad tą sprawą policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją pracowali kilka tygodni. Kilka dni temu zatrzymali 28-letnią kobietę. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli prawie 16 000 złotych i 50 euro.

Kobieta już usłyszała zarzuty za wprowadzanie środków farmaceutycznych w postaci leków do obrotu, na które nie posiadała zezwolenia i oferowanie ich do sprzedaży. 28-latka odpowie za naruszenie przepisów Ustawy o Prawie farmaceutycznym. Grozi jej teraz  kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

nadkom. Elwira Kozłowska/jf

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda