mobile
REKLAMA

„Stalowe Zawody” w Parku Pięciu Sióstr

Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca zapraszamy do udziału w „STALOWYCH ZAWODACH 2023 by Hutnik – Ochota”, które odbędą się w Parku Zachodnim. Start o godz.11.00 (wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy). Będą ro zawody dla miłośników ćwiczeń crossfit. Oj, będzie się działo!

Informacja prasowa
„Stalowe Zawody” w Parku Pięciu Sióstr

„Stalowe Zawody” to doskonała okazja do promocji sportu. W założeniu zawody mają być doskonałą okazją do promocji sportu oraz integracji społeczności lokalnej. Crossfit buduje i rozwija wydolność, wytrzymałość, siłę, moc, szybkość i  koordynację. Crossfit łączy w sobie kwintesencję sportów siłowych (podnoszenie ciężarów),  gimnastyki (podciągnięcia i wsparcia siłowe na drążkach) i sportów wytrzymałościowych. Zawody mają stanowić doskonałą formą przygotowań także do innych sportów jak biegi  przeszkodowe, kulturystyka, itp.Trzeba mieć nie tylko siłę, ale i żelazną kondycję, szybkość, być rozciągniętym. Tutaj nie ma żartów - to są bardzo wymagające zajęcia.

Co to jest crossfit?

Crossfit bazuje na codziennym programie ćwiczeń, które wykonuje się w określony sposób, określoną liczbę razy. Twórca crossfit Greg Glassman, opracował dla trenujących wiele różnych programów dziennych - niektóre z nich zostały nazwane na cześć różnych znanych osób. Laicy często myślą, że crossfit to odmiana ćwiczeń na siłowni. Otóż nie! Nic bardziej mylnego! To jest zupełnie inny rodzaj wysiłku, ze znacznie szerszym wachlarzem ćwiczeń. Trzeba spróbować, żeby się przekonać, czym jest naprawdę crossfit. Zapewniamy, że trzeba być świetnie wytrenowanym, żeby sprostać zadaniom w zawodach.

Co nas czeka w sobotę?

Zawodnicy będą startować co kilka minut. O kolejności startu decyduje kolejność zgłoszeń. Natomiast o zadaniach do wykonania zawodnicy dowiedzą się od organizatorów przed startem. Zadania będą konstruowane z klasycznych zestawów wchodzących w skład treningu crossfit. Na zwycięzców czekają nagrody.

Udział w zawodach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

https://zapisyonline.pl/zawody/792,stalowe-zawody-by-hutnik-ochota-stalowe-zawody-by-hutnik-ochota

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa – Dzielnica Ochota. Serdecznie zapraszamy do wspólnej aktywności. W najbliższą sobotę w Parku Pięciu Sióstr będzie prawdziwa moc!

fot.UDOchota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda