mobile
REKLAMA

Startuje siatkarska II liga. Pierwszy przystanek Rogalińska

Już jutro startuje kolejny sezon rozgrywek siatkarskiej II ligi. Czterdzieści osiem zespołów podzielonych na cztery grupy będzie walczyło o awans do Tauron 1 Ligi. Wśród nich znalazła się drużyna MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Marcin Kalicki
Startuje siatkarska II liga. Pierwszy przystanek Rogalińska

„Tramwajarze” pierwsze spotkanie pod wodzą nowego trenera – Konrada Copa rozegrają w sobotę w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej na warszawskiej Woli. Mimo jednego z najmłodszych składów zawodnicy stołecznego klubu zapowiadają walkę o najwyższe cele. Pierwszym rywalem MOS-u będzie zespół LKS Czarni Rząśnia.

Pozostałe pary 1. kolejki II ligi grupy 2:

KS Metro Warszawa – SMS PZPS II Spała

Enea KKS Kozienice – UKS Trójka Międzyrzec Podlaski

CHKS Arka Chełm – AZS UWM Olsztyn

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki

KS Camper Wyszków – UKS Centrum Augustów

– To był jeden z najdłuższych okresów przygotowawczych w mojej dotychczasowej przygodzie z siatkówką. Po prawie dwóch miesiącach ciężkich treningów i po rozegraniu kilku meczów kontrolnych, wreszcie nadchodzi czas na poważne granie. Przyznam szczerze, że już nie możemy się doczekać najbliższego spotkania. Jesteśmy głodni gry i rywalizacji o ligowe punkty. Cieszę się, że zainaugurujemy sezon przy własnej publiczności, bo to powinno dać nam jeszcze większego "kopa" na start. Chcielibyśmy, aby Rogalińska była prawdziwą twierdzą nie do zdobycia, ale do tego potrzebujemy też Was - kibiców, którzy razem z nami zbudują nieziemską atmosferę na Rogalu. W imieniu całej drużyny mogę obiecać, że serducha i woli walki nigdy nam nie zabraknie, a swoją grą postaramy się zasłużyć na Wasz doping. Nie pozostaje mi już nic innego jak zaprosić wszystkich kibiców na nasz pierwszy mecz w tym sezonie, który rozegramy w najbliższą sobotę. Liczymy na Waszą obecność! Wygrajmy to razem – zachęca Jakub Koc, przyjmujący wolskiego klubu.

Mecz 1. kolejki II ligi MOS Wola Tramwaje Warszawa – LKS Czarni Rząśnia rozpocznie się w sobotę, 1 października o godz. 18:30. Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz fanów siatkówki, aby wsparli „Tramwajarzy” z trybun oraz czytali relacje ze spotkań stołecznego zespołu na łamach naszej gazety i portalu.

Informator Stolicy jest patronem medialnym drużyny MOS Wola Tramwaje Warszawskie w sezonie 2022/2023.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda