mobile
REKLAMA

Świąteczna edycja targów VINTAGE

Projekt: Vintage organizuje targi XMAS VITAGE już 2 grudnia na ulicy Mysiej 3. Do kupienia ubrania, książki, winyle i inne perełki dawnych lat

Klaudia Kwasek
Świąteczna edycja targów VINTAGE

Moda na vintage to trend, który nie traci na popularności od wielu lat. Polega on na łączeniu ubrań i dodatków z różnych epok, tworząc oryginalne i niepowtarzalne stylizacje. Vintage to nie tylko sposób ubierania się, ale także filozofia życia, która promuje ekologię, indywidualizm i szacunek do przeszłości. Rzeczy, meble, dodatki do domu vintage robią zresztą obecnie podobną furorę co ubrania.

Co sprawia, że moda na vintage jest tak atrakcyjna? Przede wszystkim, pozwala wyrazić swoją osobowość i zainteresowania poprzez dobór ubrań, które mają swoją historię i charakter. Niektórzy lubią stylizować się na gwiazdy z dawnych lat, inni czerpią inspirację z filmów, muzyki czy sztuki. Vintage to także sposób na odróżnienie się od masowej produkcji i konsumpcji, która charakteryzuje współczesną modę. Kupując ubrania vintage, wspieramy recykling i zmniejszamy ilość odpadów.

Projekt: Vintage jest polską inicjatywą, która promuje rzeczy z drugiego obiegu: ubrania, winyle, książki, dodatki, biżuterię... Można wymieniać i wymieniać. Dodatkowo organizuje targi, warsztaty z upcyclingu oraz różne wyprzedaże garderoby osób znanych.

Już 2 grudnia odbędzie się jeden z wymienionych wyżej eventów - targ w edycji świątecznej. By na własne oczy zobaczyć oferowane towary, należy udać się na ulicę Mysią 3. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10:00 i potrwa aż do wieczora, dokładnie do godziny 20:00. Wstęp jest oczywiście wolny. To dobra okazja, by upolować prezent na nadchodzące święta spośród wystawionych towarów (selekcja premium). Na wydarzeniu odbędzie się wyprzedaż szaf, jednak więcej informacji na ten temat znajduje się na facebookowym wydarzeniu Xmas VINTAGE na MYSIEJ 3.

fot.Pixabay

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda