mobile
REKLAMA

Świąteczny weekend w Szydłowcu

W najbliższą sobotę piłkarze warszawskiego Hutnika zagrają w wyjazdowym spotkaniu z Szydłowianką Szydłowiec. Mecz odbędzie się w ramach 10. kolejki o mistrzostwo IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.

TAGI
Świąteczny weekend w Szydłowcu

 Pierwotnie spotkanie w Szydłowcu miało odbyć się 26 września o godzinie 15:30, jednak ze względu na zły stan boiska zostało przełożone na 31 października na godzinę 11:30. Będzie to dziewiąty oficjalny pojedynek w historii obu klubów. W dotychczasowej rywalizacji „Duma Bielan” tylko raz wychodziła zwycięsko, aż czterokrotnie mecz kończył się remisem, a trzy razy wygrywali sobotni rywale Hutnika.

Będzie to pojedynek sąsiadujących ze sobą drużyn, Szydłowianka zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli, pozycję niżej plasuje się Hutnik. Dwa tygodnie temu piłkarze z Szydłowca musieli uznać wyższość innego warszawskiego klubu – Drukarza (1:3), z kolei w ostatniej kolejce Szydłowianka pokonała u siebie Wilgę Garwolin 2:1.

– Do Szydłowca jedziemy po punkty. Zmierzymy się z silnym przeciwnikiem, który bardzo dobrze prezentuje się na własnym boisku. Spodziewam się trudnego spotkania, ale wierzę w swój zespół. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, ciężko pracujemy i liczę, że to my będziemy cieszyć się ze zwycięstwa w sobotę – zapowiada trener czwartoligowego Hutnika Łukasz Choderski.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda